Press "Enter" to skip to content

Znajomy montuje balustrady firmy BudMax

Kaśka Wilczewska 0

Mój znajomy Marcin ma swoją firmę budowlaną, którą prowadzi od kilku lat i dostaje bardzo dużo zleceń. Ostatnio jak się spotkaliśmy to mi powiedział, że buduje sobie dom. Marcin miał przy sobie projekt i mi go pokazał.

Solidne balustrady od BudMax

balustradyDom miał być piętrowy, gdzie na pierwszym piętrze były dwa balkony, które miały balustrady i były one idealnie dopasowane do kształtu budynku. Znajomy się zna na prawie na wszystkim i zwrócił szczególną uwagę na systemy balustrad, aby były solidne, dlatego właśnie wybrał balustrady pomorskie, które polecił mu kolega po fachu, bo są najlepsze. Dom ma ogromy taras na parterze i garaż na dwa samochody. Znajomy planuje w domu zamontować schody, które mają balustrady całoszklane, ponieważ takie rozwiązanie uważa za najciekawsze. Na piętrze planuje zrobić sypialnie i pokoje dla dzieci. Będzie tam też druga łazienka z wanną, ponieważ na parterze ma być prysznic. Znajomy będzie miał połączoną kuchnię z salonem i bardzo fajnie to na pewno będzie wyglądało. Projekt bardzo mi się podoba i jestem ciekawy jak będzie wyglądał ostatecznie dom jak już go wybuduje. Znajomy do pracy weźmie swoich pracowników, którzy są bardzo solidni i w szybkim czasie postawią mu dom. Spotkanie było bardzo przyjemnie i szybko nam zleciał czas na rozmowie. Lubię Marcina, bo jest miłym facetem i bardzo pomocnym, ponieważ kiedyś jak robiłem remont to mi wymieniał solidne balustrady – BudMax na balkonie i wziął za to niewielkie pieniądze. Ponadto też dał pracę chłopakowi mojej córki, który pracuje u niego cały czas. Żona Marcina jest też bardzo miłą kobietą, pracuje w drogerii i moja żona bardzo często robi u niej zakupy.

Chyba się nawet zaprzyjaźniły. Marcin powiedział, że jak już dom będzie gotowy to nas zaproszą do siebie. Oczywiście chętnie ich odwiedzimy.