Press "Enter" to skip to content

Zmieniająca wystrój grafika na szkle

Ola Bednarz 0

Mój dobry kolega niedawno urządzał swoje nowe mieszkanie. W sumie to za bardzo się na tym nie znał. Dlatego też gdy wybierał kuchnię do mieszkania to wybrał pierwszą firmę, która robi takie meble na wymiar. Meble jak się okazało nie spełniały jego oczekiwań.

Rzucająca się w oczy grafika w kuchni

grafika na szkle wykonywana w PoznaniuMoim zdaniem wyglądały one co najmniej dziwnie. Kolega chciał nawet wyrzucić tą kuchnię jednak wydał na nią sporo pieniędzy a nie miał też od razu tyle żeby móc zamówić nową kuchnię. Jednak jego dziewczyna trochę poczytała w internecie na różnych portalach z tematyką wnętrzarską i okazało się, że można jeszcze uratować kuchnię. Można na ścianie zamiast płytek umieścić szkło z jakąś interesującą grafiką właśnie. Koledze bardzo spodobał się ten pomysł. Bo za wszelką cenę chciał zmienić wizerunek kuchni. Jego dziewczyna sprawdziła, że najlepsza jest grafika na szkle wykonywana w Poznaniu i dlatego tam pojechali. W Poznaniu okazało się, że wybór jeśli chodzi o te szkła jest ogromny. Wręcz nie wiedzieli na co się zdecydować. Wzięli z sobą zdjęcie kuchni i pokazali ją sprzedawcy. On wtedy pokazał takie grafiki, które jego zdaniem będą wyglądały z kuchnią najlepiej. Kolega z dziewczyną zdecydował się na grafikę na szkle gdzie było po prostu apetycznie przedstawione jedzenie. Były to owoce i warzywa, które miały wiele kolorów. Ta grafika wyglądała bardzo dobrze i na pewno będzie takim elementem przykuwającym wzrok.

Gdy grafika została przywieziona od razu kolega ją zamontował. Razem z kuchnią, która przecież nie była ładna wygląda bardzo dobrze. W sumie to wszyscy gdy do niego wchodzą to mówią nawet, że ma wyjątkowo ładną kuchnię. No trzeba przyznać, że jego kuchnia z tym szkłem robi wrażenie i jest niepowtarzalna. W sumie to można powiedzieć, że ta grafika uratowała wygląd kuchni.