Press "Enter" to skip to content

Zleciłem zaprojektowanie strony internetowej

Gracjan Lukierski 0

Mam taką tam firmę, którą założyłem jakiś czas temu. Oferuję usługi spawalnicze i posiadam odpowiednie maszyny. Zgłasza się do mnie niewielu klientów, ale nie ma się co dziwić, przecież nie zainwestowałem w żadną reklamę a klientów też sam nie pozyskuję.

Moja firma ma teraz profesjonalną stronę internetową

projektowanie stron internetowych w olsztynieDoszedłem do wniosku, że jak coś ma się zmienić to muszę zacząć działać. Sprawdziłem co warto zrobić i doszedłem do wniosku, że najlepsza dla mnie będzie jakaś strona internetowa, gdzie będę mógł pokazać swoją działalność i zaoferować swoje usługi. Postanowiłem się na to zdecydować i poszukać firmy, która oferuje projektowanie stron internetowych w olsztynie, ażeby zlecić im to zadanie. Nie mam pojęcia jak powstają takie strony, ale przecież to są profesjonaliści i będą wiedzieli co robić. Udałem się do bura, które mieści się w naszym mieście. Przedstawiłem co jest powodem mojej wizyty oraz przedstawiłem zakres swoich usług. Pracownik powiedział, że stworzy dla mnie idealną stronę internetową, dzięki której na pewno stanę się znany i zyskam więcej klientów. Pozostało mi czekać aż projekt zostanie wykonany. Po kilku dniach dostałem telefon, że mam podjechać do tego biura i sprawdzić czy projekt, który dla mnie wykonano mi odpowiada. Strona od razu mi się spodobała i aż nie mogłem wierzyć, że tak świetnie może ona wyglądać. Nawet jest tam na pierwszej stronie wstawione moje zdjęcie przy maszynie. Jestem w kombinezonie i goglach. Efekt jest na prawdę doskonały a strona przejrzysta.

Oczywiście teraz dostaję tak dużo zleceń, że niektórym muszę odmawiać, bo nie mam aż tyle czasu. Nigdy jeszcze mi się tak dobrze nie powodziło jak teraz. Jestem zadowolony, że decyzja o stronie internetowej, którą podjąłem okazała się słuszna.