Press "Enter" to skip to content

Zgodziłam się być fotografem na wesele u znajomych brata

Ola Bednarz 0

Mój brat poprosił mnie o pomoc. Jego znajomi biorą ślub w ten weekend. Jak się okazało fotograf, który podpisał z nimi umowę musiał pilnie wyjechać za granice i nie mógł zostać na weekend żeby na ich ślubie zrobić zdjęcia.

Fotograf na wesele musi być rzetelny

fotograf na wesele Jego znajomi są zdenerwowani bo na ostatnią chwilę nie mogą nikogo znaleźć. Ja nie jestem profesjonalnym fotografem. Zajmuję się robieniem zdjęć tylko w ramach pasji. Fotografia to moje życie ale zazwyczaj robię zdjęcia naturze, zwierzętom czy członkom mojej rodziny. Mam profesjonalny sprzęt i wiele osób namawiało mnie żebym zajęła się robieniem zdjęć profesjonalnie. Fotograf musi mieć jednak wykształcenie w tej branży lub chociaż powinien skończyć jakiś kurs a ja byłam samoukiem. Sporo czytałam odnośnie zdjęć i jak powinni się je prawidłowo wykonywać. Rzetelny fotograf na wesele z Bydgoszczy nie powinien zostawić swoich klientów na ostatnią chwilę. Przekazałam bratu, że pojawię się u nich na ślubie. Poprosiłam o numer do jego znajomych. Chciałam ustalić z nimi wszystkie szczegóły odnośnie całej uroczystości. Zdjęcia ślubne są bardzo ważną pamiątką i chciałabym żeby para młoda była z nich zadowolona. Jak się okazało wesele będzie odbywać się w mieście Bydgoszcz. Mój brat jest także na ślub i wesele zaproszony więc będę mogła się z nim zabrać. Młodzi postanowili mieć zdjęcia tylko w kościele i na weselu do oczepin. Oczywiście na całą usługę chcą mi zapłacić. Powiedziała, że pieniądze nie są najważniejsze i dogadamy się jak zobaczą efekt mojej pracy. Mam nadzieje, ze zdjęcia ślubne im się spodobają. Nie chciałabym żeby mój brat miał może jakieś nie przyjemności.

Para młoda była mi ogromnie wdzięczna, że zgodziłam się u nich robić zdjęcia. Dla mnie to była sama przyjemność. Stwierdziłam, że chciałabym się tym profesjonalnie zająć.