Press "Enter" to skip to content

Zestaw prezentowy dla firmy

Olaf Niewiadomski 0

Bardzo dużymi krokami zbliżała się duża rocznica naszej firmy. Przygotowania szły wielką parą – wszystkie ręce w gotowości można by powiedzieć. Nasz zakład pracy działa nieprzewianie od dwudziestu lat w branży telekomunikacyjnej. Z racji tego, iż były to okrągła rocznica zarząd główny myślał o przygotowaniu szczególnych podarunków dla wszystkich pracowników.

Zamówienie naszej firmy jak szczególny zestaw podarków

zestawy prezentowe dla firmZakład liczy sobie bardzo dużo pracowników, we wszystkich placówkach rozlokowanych po całej Polce jest ich ponad pięćdziesiąt sześć, a samych pracowników około tysiąca dwustu pięćdziesięciu czterech, czyli kupowanie prezentów, tak aby zadowolić wszystkich gusta wcale nie jest łatwe. Zarząd główny, którego jestem członkiem od wielu lat zadecydowałam, iż to ja osobiście zajmę się misją pod tytułem – zestawy prezentowe dla firm. Moim zadaniem było tutaj odszukanie bardzo korzystnych przede wszystkich okazji do zakup podarków dla naszych wszystkich pracowników. Również dobór przedmiotów, które miały chodzić w skład takiego kompletu był moim zadaniem. Rozmyślanie nad odpowiednią rzeczą zajęły mi trochę czasu, w końcu zadecydowałam co do zestawu prezentowego, który nasze firma będzie wręczać. Każdy pracownik miał otrzymać wielki kosz zawierający – kartę z podziękowaniami za swoją pracę i trud włożony w uzyskanie naszego światowego stanowiska w branży, do tego butelka dobrego wina, oraz specjalnie zamówione przez nas czekoladki, które miały logo naszej firmy. Czekoladki posiadały różne nadzienia i były wykonane z najlepszej belgijskiej czekolady.

Zestaw podarunkowy dla naszych pracowników jaki udało mi się zamówić został bardzo ciepło odebrany przez każdego. Dodatkowo Panie otrzymały od nas kwiaty – były to piękne niebieskie róże, które zostały również wyhodowane na nasze zamówienie.