Press "Enter" to skip to content

Zestaw do paznokci z lampą UV

Renata Arciszewska 0

 

Gdy poznałam manicure hybrydowy, byłam naprawdę zachwycona. Przede wszystkim jest to bardzo trwały sposób dekoracji paznokci, co jest dla mnie bardzo ważne. Jako osoba zajmująca się prowadzeniem gospodarstwa domowego bardzo często muszę wykonywać prace porządkowe, w związku z czym klasyczny lakier nie wytrzymywał na moich paznokciach zbyt długo.

Najlepszy zestaw do hybryd z lampą UV

zestaw do paznokci hybrydowych z lampą utwardzającąMuszę przyznać, że rozwiązanie, jakim jest lakier hybrydowych idealnie sprawdza się i to nie tylko w moim przypadku. Dzięki temu, że lakier utrzymuje się bardzo długo nie trzeba poświęcać aż tak wiele czasu, aby dłonie prezentowały się perfekcyjnie. Z tego właśnie względu zakupiłam zestaw do paznokci hybrydowych z lampą utwardzającą. Zestaw był w pełni kompletny, gdy tylko go otrzymałam natychmiast wykonałam swój pierwszy hybrydowy manicure i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Bardzo przypadła mi do gustu sama lampa, która pochodzi od sprawdzonego producenta, dzięki czemu nie mam obaw, że zniszczy się zbyt szybko. Dodatkowo lampa posiada kilka możliwości zaprogramowania czasu działania, w związku z czym paznokcie zawsze są utwardzane przez optymalny okres czasu. Dzięki temu cały zabieg jest wyjątkowo prosty do przeprowadzenia i bardzo wygodny. Muszę przyznać, że cały zestaw jest bardzo dobrej jakości, w związku z czym teraz ja również mogę cieszyć się zadbanymi paznokciami, powleczonymi lakierem w subtelnym kolorze.

Decydując się na zakup zestawu do wykonywania paznokci hybrydowych miałam pewne obawy. Przede wszystkim bałam się, że lampa będzie kiepskiej jakości, w związku z czym szybko ulegnie zniszczeniu. Na szczęście udało mi się zakupić zestaw od bardzo dobrego producenta, w związku z czym mogę teraz wykonywać swoje hybrydy bez obaw.