Press "Enter" to skip to content

Zdolny syn i wideofilmowanie

Ola Bednarz 0

Nazywam się Jagna. Mieszkam z mężem i dziećmi w domu w centrum Lublina. Mąż pracuje jako kierowca międzynarodowy a ja jestem kierownikiem sklepu odzieżowego. Nasza starsza córka Katarzyna ma narzeczonego Piotra i za rok będą ślubować.

Wideofilmowanie w Lublinie przez mojego syna

wideofilmowanieBardzo nas to cieszy, ponieważ Piotr to dobry chłopak i pochodzi z dobrej rodziny. Poza tym jest zaradny, ponieważ ma własną działalność. Nasz młodszy syn Mateusz nie ma stałej dziewczyny, ponieważ cały swój wolny czas przeznacza na wideofilmowanie lublin, które jest jego jedynym zajęciem. Wspieramy syna, ponieważ jest naprawdę dobry w tym co robi a filmowanie wcale to łatwych rzeczy nie należy. Jak kupi sobie nowy sprzęt, o którym na w kółko opowiada, to będzie z niego profesjonalny kamerzysta i pewnie dostanie jakąś propozycję od kogoś na wideofilmowanie jakiegoś wydarzenia. Zapytałam syna, czy nie interesowałoby go filmowanie ślubów, ponieważ na to zawsze jest zapotrzebowanie i zapewne taki kamerzysta na wesele dużo zarabia. Mateusz się tylko zamyślił, powiedział, że kto wie i poszedł do siebie. Wtedy jeszcze nie wiedziałam co mu wpadło do głowy. Kiedy przygotowywałam obiad przyleciała do mnie Kasia i powiedziała, że właśnie został załatwiony kamerzysta na wesele i już nie musi nikogo szukać. Powiedziała, że przed chwilą był u niej Mateusz i powiedział, że skoro ma profesjonalny sprzęt to chętnie weźmie na siebie wideofilmowanie naszej uroczystości. Byłam zdumiona, ale też szalenie zadowolona, ponieważ syn ma talent i dzięki temu może uda mu się wybić i dostanie jakieś propozycje.

Chciałabym, aby Mateusz zarabiał pieniądze na swojej pasji, ponieważ robiłby to co najbardziej kocha. Zapytałam Kasię, co na to Piotr, ale powiedziała, że jeszcze nic nie wie i dziś mu powie. Ciekawe jak on zareaguje.