Press "Enter" to skip to content

Zamówienie na rękawice i buty robocze

Olaf Niewiadomski 0

Mamy w pracy podział na pracowników biurowych i takich, którzy są wysyłani w teren. My nimi tak jakby nadzorujemy, chociaż nie lubię tego określenia. Wolę mówić- współpracujemy i wzajemnie się doglądamy.

Zakup od producenta czy w sklepie z obuwiem roboczym?

obuwie roboczeOstatnio przyjmowaliśmy zamówienia, bo producent rękawic roboczych przywiózł specjalny karton, żeby na jakiś czas starczyło. Mówił, że rękawice muszę wystarczyć na co najmniej miesiąc, bo mają przerwę w sklepie, taki urlop. Powiedział też, że w razie nagłej potrzeby, to jest popularny sklep z obuwiem roboczym, w którym też mają takie różne akcesoria, czasem oferuje naprawdę duże promocję i wtedy zakup opłaca się bardziej aniżeli u producenta. Zostawił nam ten cały karton i pojechał. Mamy dobre relacje, zawsze zamawiamy tylko od jednego pana te rękawice. Tak samo producent obuwia roboczego, niezmienny od wielu lat, bo na jego buty pracownicy nie narzekają. Oprócz ważnych funkcji, jaką jest bezpieczeństwo i izolacja, są też podobno bardzo wygodne, i nie przeszkadzają nikomu w użytkowaniu. Dlatego też kierując się opinią naszych pracowników, nie zmieniamy producentów już od wielu lat. Dzięki temu też za stałą współpracę mamy różne zniżki. Butów też mamy dużo, ale na wiosnę i zimę wymieniamy pracownikom, żeby było dodatkowe bezpieczeństwo, i żeby na lodzie się nie ślizgały i tak dalej. Tego dnia tak jak mówiłam, odebrałam obuwie robocze, jak i rękawice od producenta, który zapowiedział, że przez dłuższy czas go nie będzie. Muszę powiedzieć pracownikom, żeby na rękawice uważali, bo bez naszego pana to splajtujemy.

Właśnie rękawice to najłatwiej zniszczyć, bo jak się pracuje rękoma, to zawsze coś się zniszczy i przetrze, norma. Przy mniej intensywnej pracy zniszczenia są mniejsze, ale jak wymaga się intensywnych działań, no to niestety, zmiana akcesorium do pracy musi być częstsza.