Press "Enter" to skip to content

Zamówienie na baterie kondensatorów

Renata Arciszewska 0

Mój brat na własną firmę i sprowadza z zagranicy szafy sterownicze dla firm informatycznych. Ostatnio poszerzył swoją działalność i ma też w ofercie stacje transformatorowe, które schodzą mu w dużej ilości. Dziś wpadł do nas na obiad, powiedział, że chce ze mną pogadać.

Trwałe baterie kondensatorów do zabrania

baterie kondensatorówOkazało się, że chce, abym mu pomógł z transportem bo jedzie na zachód, żeby odebrać rozdzielnice średniego napięcia, na które ma zamówienia oraz rozdzielnice niskiego napięcia, bo o nie też pytają klienci. Były akurat wakacje, a ja i tak nie miałem nic do roboty, więc powiedziałem, że bez problemu mogę z nim pojechać. Podróż była długa i nużąca, ale wymienialiśmy się i raz ja jechałem raz on prowadził auto. Ma duży samochód dostawczy, którego kupił na raty na potrzeby swojej działalności. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, to wszystko było już przygotowane i mogliśmy zapakować cały towar. W międzyczasie brat dostał od kogoś telefon i odszedł na bok porozmawiać. Po zakończonej rozmowie zapytał w tej firmie, czy mają trwałe baterie kondensatorów, bo też chciałby je zabrać. Mieli dwie sztuki, więc te baterie do kondensatorów także załadowaliśmy. Z powrotem jechaliśmy z całym załadowanym samochodem, ale tylko brat prowadził, ponieważ chciał mieć pewność, że wszystko dowiezie w jednym kawałku. Nigdy nie jechałem załadowanym samochodem i też się trochę obawiałem, dlatego bardzo się ucieszyłem, gdy brat powiedział, że całą drogę sam będzie wracał. Na miejsce wróciliśmy około godziny dwudziestej drugiej i brat poprosił mnie o wyładunek, pomogłem mu i z tym, bo sam nie dałby rady.

Odwiózł mnie do domu i poszedłem spać po północy. Bardzo dobrze spałem tej nocy, ponieważ się wymęczyłem. Następnego dnia brat ma też do nas przyjechać, bo powiedział, że w ramach pomocy coś dostanę.