Press "Enter" to skip to content

Zamawiam specjalistę do naprawy maszyn cnc

Ola Bednarz 0

Jestem Iza. Pracuje w administracji w dużej firmie produkcyjnej. Dostałam dzisiaj zgłoszenie, że zepsuła się maszyna i muszę znaleźć specjalistę, który w najszybszym czasie usunie usterkę. Dzwoniłam do naszego specjalisty, którzy do nas przyjeżdżał od lat ale ma wyłączony telefon i nie można nawiązać z nim żadnego kontaktu.

Naprawa maszyn cnc i przerwa w pracy

naprawa maszyn cncPostanowiłam poszukać specjalisty w internecie. Dzwoniłam do kilku firma ale każda może mi skierować pracownika dopiero na dzień jutrzejszy. Mi zależało na w dniu dzisiejszym. Ostatecznie tylko jedna pani się na de mną zlitowała i powiedziała, że wyśle do mnie pana Marka, który podjedzie w ciągu godziny. Ten czas mi odpowiadał. Przekazałam informacje do kierownika magazynu. Stwierdził, że puści wszystkich pracowników do domu bo nie wiadomo jak długo potrwa tania naprawa maszyn cnc. Niestety doszło do zepsucia dwóch maszyn więc pracownicy nie mogą zupełnie wykonywać swoich obowiązków. Automaty tokarskie cnc, które posiadamy na magazynie są przez nas wykorzystywane od siedmiu lat. Do tej pory nie mieliśmy z nimi żadnego problemu. Kiedyś raz była usterka. Wówczas została wykonana naprawa wrzecion i do tej pory nic więcej się nie działo. Przyjechał do nas pan Marek i od razu zabrał się do pracy. Obejrzał dokładnie automaty tokarskie cnc. Stwierdził że to poważniejsza usterka i niestety nie uda mu się tego dzisiaj naprawić. Potrzebna jest wysyłka na serwis. Serwis maszyn cnc nie był przeprowadzany prze dwa lata. Pan, który nas obsługiwał zawsze twierdził, że nic się z maszynami nie dzieje i jest to zbędne.

Pan Marek polecił sprzedaż maszyn cnc i kupno nowych. Te przez brak serwisu były bardzo zniszczone. Naprawa maszyn nie opłacała się. Polecił nam firmę, w której pracuje. Maszyny mogły zostać dostarczone jutro.