Press "Enter" to skip to content

Założenie szkoły podrywu

Michał Gąbka 0

Nigdy nie byłem jakoś wyjątkowo atrakcyjnym chłopakiem, ale na brak zainteresowania ze strony dziewczyn nigdy nie mogłem narzekać. Koledzy nie raz mi zazdrościli i dziwili się, że ktoś taki jak ja był w stanie poderwać najładniejszą dziewczynę w szkole.

Dużo osób uczęszczających do szkoły podrywu

szkoła podrywuPo studiach wpadłem na genialny pomysł, żeby założyć własny biznes. Skoro wiedziałem jak poderwać każdą dziewczynę, to dlaczego nie miałbym podzielić się tym z innymi? Było wielu mężczyzn, którzy byli nieśmiali i nie potrafili zagadać do dziewczyny, przez co zapewne nie raz przeszedł im obok nosa udany związek, albo nawet małżeństwo! Wiedziałem, że szkoła podrywu to był świetny pomysł i dlatego postanowiłem ją otworzyć. Porad udzielałem osobiście, ponieważ znałem tajniki, które zdecydowanie pomagały w nawiązaniu kontaktu z płcią przeciwną. Kiedy szkoła ruszyła, to zapisało się bardzo dużo osób. Byłem zaskoczony, ponieważ nie spodziewałem się aż tak dużego zainteresowania. Pojawili się u mnie mężczyźni w różnym wieku, którzy liczyli na to, że nauczę ich jak skutecznie poderwać kobietę. Z każdym pracowałem indywidualnie, ponieważ to było konieczne. Ludzie byli różni i z różnymi aspektami sobie nie radzili w nawiązaniu kontaktu z kobietą. Moja szkoła okazała się być bardzo popularna, ponieważ z każdym miesiącem pojawiało się u mnie więcej zainteresowanych. Pomogłem wielu osobom. Mężczyzna, który przyszedł do mnie jako pierwszy oświadczył się swojej wybrance a ona się zgodziła.

Czułem, że odniosłem ogromny sukces otwierając szkołę podrywu. Ludzie, którzy do mnie przychodzili nabrali więcej pewności siebie. W tym wszystkim w ogóle nie chodziło o wygląd, co pokazałem na zajęciach. Pomogłem wielu osobom i byłem z siebie bardzo zadowolony.