Press "Enter" to skip to content

Zalety liftingu bez użycia skalpela

Renata Arciszewska 0

Z biegiem czasu nasz organizm produkuje coraz mniej kolagenu, co skutkuje nie tylko pojawieniem się zmarszczek na naszej twarzy, ale także wiotczeniem skóry. Nie oznacza to jednak, że nie możemy dalej czuć się piękne, ponieważ istnieje skuteczny sposób na to, aby uporać się z negatywnymi skutkami starzenia.

Dłuższa młodość dzięki skutecznemu liftingowi

lifting twarzy bielskoCzęsto w ucieczce przed starością, dajemy zwieść się reklamom i kupujemy mnóstwo kremów przeciwzmarszczkowych czy też mających na celu podnieść owal naszej twarzy. Kremy te tylko w nielicznym procencie są skuteczne oraz trzeba je stosować bardzo długo, aby zauważyć jakiekolwiek rezultaty, a warto dodać, że ich cena nie jest zbytnio zachęcająca. Aby skutecznie uporać się z oznakami starzenia, wiele kobiet wybiera lifting twarzy Bielsko jest miejscem ze wspaniałymi klinikami w których możemy liczyć na profesjonalizm na najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach lifting wcale nie musi kojarzyć nam się ze skalpelem, ponieważ od kilku lat wykonuje się również lifting ultradźwiękami, który potrafi dać równie satysfakcjonujące efekty. Zabieg ten przeprowadzany jest pod powierzchnią naszej skóry i w żaden sposób nie narusza naskórka, a reakcją naszego organizmu na ultradźwięki, jest wzmożenie produkcji kolagenu, co sprawia, że zwisy skórne i narastające z wiekiem zwiotczenia znacznie się zmniejszają. Zabieg poprawia owal naszej twarzy, zwiększa napięcie skóry oraz modeluje policzki, podbródek i linię żuchwy. 

Ponadto wystarczy już jeden taki zabieg, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty. Wszystkie efekty po zabiegu pojawiają się stopniowo i utrzymują nawet do kilku lat! Zabieg ten poleca się osobom mającym problemy z nadmiarem skóry powiek górnych, opadającą skórą policzków, zanikiem linii żuchwy, czy obniżonymi brwiami.