Press "Enter" to skip to content

Załatwiłam autokar z wypożyczalni

Paweł Bednarek 0

 

Mój syn jest na obozie harcerskim. Zadzwoniła do mnie dzisiaj jego wychowawczyni z prośbą czy mogłabym zorganizować jakiś samochód, którym będą mogli wrócić do domu. Okazało się, że autokar, którym tam jechali się zepsuł a kierowca nie może dodzwonić się do firmy, z której został wypożyczony. Postanowiłam zacząć działać.

Dzwonię do wypożyczalni aut

Wynajem samochodu KatowiceWynajem samochodu Katowice jest prowadzony blisko mojej pracy. Postawiłam podejść bezpośrednio do tej firmy żeby uzyskać wszystkich niezbędnych informacji. Okazało się, że w firmie można wynająć samochody osobowe a także autokary. Jeden autokar jest wolny i firma może mi go polecić. Wszystkie autokary są sprawdzane i można nim przewozić spokojnie dzieciaki. Firma gwarantuje także kierowców więc postanowiłam podpytać o wszystkie koszty. Zadzwoniłam do wychowawczyni i przekazałam wszystkie informacje. Wychowawczyni, która zgodziła się na wszystkie koszty i miałam zamówić autokar na dzień jutrzejszy. Cieszę się, że syn już jutro wraca. Nawet nie sądziłam, że będę za nim tak bardzo tęsknic. W domu jest jakoś tak smutno i cicho bez niego. Już nie mogę się doczekać jak się jutro zobaczymy. Wynajem samochodu Katowice okazuje się bardzo dobrym biznesem. Nawet nie spodziewałam się, że firma świadcząca takie usługi tak dobrze zarabia. To jest przyszłościowy biznes bo w dzisiejszych czasach bardzo często wynajmuje się auta na różne okazje. Jeśli firma ma sprawne i ładne auta to na pewno ma możliwość na osiągnięcie sporych zysków.

Autokar, którym wracały dzieciaki był w dużo lepszym stanie niż ten którym jechały. Wszystkie dzieciaki były zachwycone toaleta, która się w nim znajdowała. Cieszę się, że mogłam pomóc i przyczyniłam się że takim autokarem dzieciaki wracały z obozu w górach, na którym były od tygodnia.