Press "Enter" to skip to content

Zakup maty akustycznej

Maniek Legowski 0

Jakiś czas temu moja mama w swoim mieszkaniu postanowiła, a raczej myślę, że sobie ubzdurała, bo raczej nie było to przemyślane, no ale w każdym bądź razie ubzdurała sobie, że zamontuje sobie w mieszkaniu panele akustyczne. Szczerze mówiąc uważałem i nadal uważam, że nie był to dobry pomysł.

Mata akustyczna była trudno dostępna

mata akustycznaPanele takie nie należą do najtańszych, a nawet zaryzykuję, że jest to bardzo drogie rozwiązanie, a pieniądze można by przeznaczyć na coś innego, tym bardziej że w mieszkaniu mojej mamy były rzeczy, które bardziej wymagały remontu. Jednakże jest to oczywiście tylko moja opinia. Dodam jeszcze, że moim zdaniem jeżeli mama już zdecydowała się na wymianę paneli, to powinna wybrać coś równie dobrego, ale tańszego. Taki rodzaj paneli kompletnie do niczego nie był potrzebny mojej mamie, która mieszka sobie sama w mieszkanku w bloku i generalnie nie ma ona za wielu gości. Jednakże usłyszała ona o tych panelach, dokładnie nie wiem gdzie, ale pewnie w telewizji, albo u jednej ze swoich koleżanek i już nie było kompletnie z nią rozmowy, nie dało się jej kompletnie przetłumaczyć, że takie rozwiązanie nie jest jej potrzebne, ponieważ ona odmawiała i tyle. Nic nie miałem do gadania, więc musiałem zaakceptować decyzję mojej kochanej mamy. Okazało się po pewnym czasie nawet, że już zamówiła sobie ekipę do mieszkania, która ma jej wspomniane panele założyć. Jednakże mnie obarczyła tym, że mam zrobić jej zakupy remontowe. Okazało się, że potrzebne były między innymi takie rzeczy jak pianka wygłuszająca, która na szczęście było łatwo dostępna w pobliskich mojemu domu marketach. Trudno dostępna natomiast była potrzebna najlepsza mata akustyczna, którą musiałem zamawiać w sklepie i czekać na nią kilka tygodni, ponieważ okazało się, że właśnie takie maty produkują na zamówienie. Konieczna do zamontowania tych paneli potrzebna była również mata wygłuszająca, której również nie mogłem nigdzie znaleźć.

Szukałem chyba wszędzie, jednak niestety nigdzie nie udało mi się jej w żadnym sklepie znaleźć. Dlatego też zdecydowałem się zamówić ją przez internet. Na szczęście już wszystko skompletowałem, co mamie potrzebne i mam spokój. Dobrze, że ro mnie nie prosiła o montaż tych paneli.