Press "Enter" to skip to content

Zakładam internetowy sklep internetowy

Ola Bednarz 0

Jestem Iza. Od dwóch lat siedziałam w domu z dzieckiem. Nie chciałam takiego maluszka zostawiać z obca nianią a niestety moi rodzice i teściowie nie mieszkają z nami w Poznaniu. Mój mąż jest bankowcem.

Internetowy sklep z zabawkami to mój biznes

internetowy sklep z zabawkamiCzęsto pracuje do późna i wszystko jest na mojej głowie. Postanowiłam rozejrzeć się na jakąś dodatkową praca dla mnie. Wpadłam na pomysł aby był to popularny internetowy sklep z zabawkami. Sklep stacjonarny nie wchodzi w grę. Nie mam niestety tyle odłożonych funduszy żeby inwestować w jakiś wynajmowany lokal. Dodatkowo córka czasem choruje i nie zawsze jest chętna do współpracy jak gdzieś jestem. Internetowy sklep z zabawkami to byłby najlepszy wybór. Córka obecnie śpi i mam czas żeby poszukać sobie informacji odnośnie takiej formy pracy. Poszukałam także kontaktów do najlepszych i polecanych producentów. Na pewno w moim sklepie znalazły by się zabawki edukacyjne. Wiem jak ważny jest rozwój dziecka. Wspieranie jego motoryki i koncentracji. Wiem bo sama kupuje, że zabawki wader są dobre i dopasowane poziomem trudności do różnego wieku dziecka. Sama mam już kilka z tej serii. Zabawki wader nie są drogie a ich jakość jest bardzo dobra. Czasem tańsze zabawki bardziej cieszą dzieci i dłużej się nimi bawią. Trzeba mieć do tego zdrowe podejście. Trzeba zwracać uwagę czym nasze dzieci lubi się bawić, nie stawiać na to co jest obecnie modne. Zabawki dla niemowląt nie mogą zawierać małych elementów. Zabawki muszą być bezpieczne. Powinny posiadać atest i być polecane przez odpowiednie urzędy.

Znalazłam tez dobrego producenta jeśli chodzi o puzzle. Puzzle trefl są polecane przez rodziców, specjalistów. Puzzle dobrze wpływają na rozwój dzieci. Mąż poparł mój pomysł. Zainwestujemy pięć tysięcy na towar i stronę internetową. Będzie mi też pomagał.