Press "Enter" to skip to content

Zainteresowanie kosztorysami budowlanymi

Olaf Niewiadomski 0

Córka studiuje w Wałbrzychu. Z mężem mieszkamy w Poznaniu i nie do końca podoba nam się to, że jest sama w obcym mieście. W Poznaniu jest uczelnia ale córka stwierdziła, że jest niski poziom. Wybrała Dolny Śląsk i kazała nam się nie martwic.

Po co wykonuje się kosztorysy budowlane?

kosztorysy budowlaneDorotka zawsze była bardzo odpowiedzialna i nigdy nie miałam do niej zastrzeżeń ale jednak wolałabym mieć ja na oku. Żeby czasem pod wpływem kolegów nie przyszło jej nic nieodpowiedniego do głowy. Okazało się, że studia idą córce bardzo dobrze. Wczoraj do mnie dzwoniła i jest z nich bardzo zadowolona. Poziom jest wysoki a profesorowie wymagający. Przekazują studentom wiele cennych informacji, które na pewno przydadzą im się w przyszłości. Wczoraj miała ciekawe zajęcia z wyceny nieruchomości. Córka zawsze interesowała się ta branżą. Ostatnio jednak wspomina, że chyba nie będzie się tym zajmować w przyszłości. Bardziej spodobały jej się kosztorysy budowlane. Córka zawsze lubiła matematykę i miała żadnych trudności w liczeniu. Kosztorysy inwestorskie są bardzo potrzebne w różnych branżach. Mogą być tworzone dla klientów biznesowych a także dla klientów indywidualnych. Kosztorysy są wykazem prac w środkach pieniężnych. Kosztorysy robót budowlanych pokazują ile pieniążków trzeba przeznaczyć na każda inwestycję. Każdy etap powinien posiadać kosztorys. Kosztorysy można wykorzystać w banku ubiegając się o kredyt.

 

Wiele deweloperów zamawia je kiedy planuje budowę jakiegoś ośrodka widowiskowego, boiska czy basenu. Kosztorys jest potrzebny kiedy firma chce się starać o dotacje unijne. Instytucje wymagają kosztorysów wykonanych przez sprawdzone firmy. Jestem dumna z córki, że tak sobie dobrze radzi. Mam nadzieję, że będzie spełniać swoje marzenia i pracować w branży, która sobie tylko wymarzy.

Więcej na temat kosztorysów budowalnych znajdziesz na stronie www.artkoszt.pl