Press "Enter" to skip to content

Wyprzedaż kreatyny w sklepie sportowym

Paweł Bednarek 0

 

Mój brat Olek był znanym kulturystą i byłem z niego szalenie dumny. Do założenia sklepu dla sportowców to właśnie on mnie namówił i nawet pomógł finansowo. Posiadałem ogromną wiedzę na temat suplementów czy odżywek dla sportowców i ten sklep był spełnieniem moich marzeń. 

Markowe suplementy dla sportowców w niższych cenach

Trec CM3W sklepie posiadałem mnóstwo produktów, po które chętnie sięgali sportowcy. Ostatnio jednak zaczęło przychodzić więcej młodych chłopaków, którzy zaczynali swoją przygodę z siłownią. Postanowiłem zrobić im prezent i wystawiłem w promocji kreatynę Trec CM3, która była jednym z najskuteczniejszych suplementów. Była to znana i ceniona marka na rynku, po którą wiele osób chętnie sięgało. Mój brat stosował tę kreatynę i bardzo sobie cenił efekty jej działania. To od niego dowiedziałem się, że produkt ten był godny polecenia. Sam stosowałem ten suplement i efekty były niesamowite. Z braku czasu przestałem jednak chodzić na siłownię. Klienci, którzy przychodzili do mnie na zakupy od razu interesowali się kreatyną z wyprzedaży a ja oczywiście ją polecałem. W ciągu jednego dnia sprzedałem ponad dwadzieścia opakowań. Złożyłem u producenta kolejne zamówienie na ten produkt, ponieważ każdego dnia klienci o niego pytali. Jeden z chłopaków odwiedził mnie po dwóch miesiącach. Chciał podziękować za polecenie tej kreatyny, ponieważ lepiej mu się dzięki niej ćwiczyło a efekty były wręcz błyskawiczne. Cieszyło mnie, że klient był taki zadowolony z tego produktu.

Co jakiś czas w sklepie wprowadzałem promocje, aby zachęcić klientów do zakupów. Zawsze efekty były zadowalające a ja sporo i tak na tym wszystkim zarabiałem. Po jakimś czasie znowu zacząłem chodzić na siłownię, ponieważ udało mi się znaleźć trochę wolnego czasu.