Press "Enter" to skip to content

Wyprowadzka i tanie noclegi w Wiśle

Monika Zezik 0

Od zawsze mieszkałam w górach, w Karpaczu. Jednak gdy nadszedł czas studiów uznałam, że chcę nieco zmienić swoje życie i opuściłam mój rodzinny dom. Jednak okazało się, że opłaty za ten dom są za wysokie i moi rodzice zdecydowali się po dwóch latach na wyprowadzkę, to jakiegoś mniejszego mieszkania, nawet w bloku.

Tanie noclegi w Wiśle – jak znaleźć?

tanie noclegi - wisłaJednak z powodu naszych sentymentów nie mogliśmy wystawić jakichkolwiek reklam o sprzedaży, gdyż to dla nas za trudne. Ale wymyśliłam dobre wyjście z sytuacji. Nasz dom jest w bardzo dobrym punkcie, bardzo blisko gór i stoczni narciarskiej. Więc pewnie mnóstwo ludzi zapłaciłoby majątek, by tam przenocować. Dlatego zaproponowałam rodzicom, by wynajmowali ten dom ludziom. A wiadomo, za punkt też się płaci, dlatego całe utrzymanie domu by się zwróciło, a czasem, gdy rodzice chcieliby odetchnąć mogliby tam przesiedzieć kilka dni. Obiecałam im, że pomogę z reklamą i to zrobić to wystawiłam nasz dom na stronie z noclegowniami pod najróżniejszymi tagami, aby ludzie łatwiej mogli nas znaleźć, na przykład „noclegi karpacz”, co jest najbardziej oczywistym wyjściem. Jednak oprócz tego „noclegi szklarska poręba” również pasują do naszej oferty, gdyż z Karpacza nie jest daleko do Szklarskiej Poręby. Do tego jeszcze tag „tanie noclegi – wisła” i uznałam, że na początek trzy miejscowości nam wystarczą. Potem trzeba było wycenić dobę. Cena wyszła spora, jednak uznałam, że na razie warto zaryzykować, jeśli nie będzie chętnych, to dopiero wtedy obniżymy stawkę do „przystępniejszej”.

Ale moje obawy okazały się zbędne, gdyż prawie od razu odezwał się mój telefon z zapytaniem o nocleg. Jako, że rodzice się wyprowadzali do nowego mieszkania za dwa dni, to musiałam odmówić, jednak powiedziałam, że jeśli bardzo im zależy, to za dwa dni jest wolny termin.