Press "Enter" to skip to content

Wyprowadzka i podpowiadanie koleżanek, jakie meble z drewna wybrać

Ola Bednarz 0

Moje koleżanki zawsze gonią za obecnie panującą modą. Dlatego postanowiłam je poprosić o pomoc, w wybieraniu moich nowych mebli. Teraz to Warszawa miała mnie powitać z otwartymi ramionami, i cieszy lam się, że akurat w stolicy udało mi się coś wynająć.

Meble z litego drewna były przepiękne

meble lite drewnoOd razu wybrałam się z koleżankami po sklepach w stolicy i oglądałyśmy meble drewniane do salonu i inne elementy wyposażenia wnętrza. Zastanawiałam się, co mi doradzą. Ich oczom ukazały się przepiękne solidnie wykonane meble z litego drewna, które zwróciły również i moją uwagę. Chodziłyśmy po kilku sklepach i nie mogłyśmy się zdecydować, jakie meble będą najlepsze do mojego nowego domku. Naszą uwagę jednocześnie zwróciły meble indyjskie, bo bardzo się różniły od tych wszystkich pozostały. Miały w sobie taką magię i tajemnicę. Koleżanki debatowały, czy nie lepiej jednak postawić na meble nowoczesne, które będą pasowały do każdego wystroju i wszystkich dodatków. No ale te meble indyjskie podbiły moje serce i upierałam się, aby głównie na takich się skupiać podczas naszego buszowania w sklepach. Nie wiem czemu, ale te meble kolonialne przypominały mi dzieciństwo. Chyba kiedyś podobny wystrój był u babci, i spędzając u niej wigilię czułam się bardzo dobrze w takim przytulnym domu. Chyba z tego sentymentu chciałam postawić na właśnie takie meble w moim nowym domu. Marzyłam o takiej domowej atmosferze, i właśnie takie sytuacje z dzieciństwa przypominały mi się, i pamiętałam, że czułam się wtedy bardzo przyjemnie. Opowiedziałam o tym koleżankom, i stwierdziły, że faktycznie, jeżeli mam sentyment do takiego wystroju, to meble kolonialne będą jedynym sensownym wyborem.

To ja miałam się najlepiej czuć w moim domu, a one mogą mi jedynie doradzić, jaki odcień wybrać i jaki model. Byłam im wdzięczna, że tak dobrze się z nimi dogaduje i rozumiemy się bez słów.