Press "Enter" to skip to content

Wygoda przed i po porodzie

Maniek Legowski 0

Baloniku mój malutki, rośnij duży, okrąglutki … Mój balonik urósł już całkiem spory. Jest na tyle duży, że dotychczasowa bielizna nie daje już rady. Staniki wpijają mi się pod piersiami, miseczki stały się z lekka za małe. Majtki rolują mi się pod brzuchem i nieprzyjemnie uciskają, za to z tyłu zjeżdżają z pupy – nie da się ukryć, że nie tylko brzuch mi urósł.

Czas na zakup bielizny

bielizna ciążowaNiestety jedzenie za dwoje odbiło się zbędnymi kilogramami również tam, gdzie bardzo ich nie chciałam. Ale jak to koleżanki mi sugerują, mam się tym zacząć martwić dopiero po porodzie. Także teraz pomartwię się tym, że potrzebna jest mi bielizna ciążowa. Wygodny i bardzo delikatny stanik, bo mam strasznie wrażliwe piersi. Majtki takie, by zmieściły mój brzuch, albo się pod nim schowały. Do tego jakieś bezuciskowe skarpetki na moje obrzmiałe nogi. Potrzebuję kilka kompletów, niezbyt drogich, bo równie pilne wydają się także inne wydatki. Podpowiedzcie, gdzie kupić bieliznę na ten wyjątkowy czas. Tylko niech to będzie elegancka bielizna ciążowa, a nie olbrzymie, czarne majty jak z rynku. Przy okazji będę chciała kupić już zawczasu biustonosz do karmienia, a kompletnie nie wiem, na co powinnam zwrócić uwagę. Doświadczone mamy, powiedzcie mi proszę, czym powinien charakteryzować się dobry stanik dla matek karmiących? I jak wybrać wygodny biustonosz dla karmiącej trzy miesiące przed czasem? Wypowiedzcie się również na temat koszul nocnych i piżam.

Co będzie wygodniejsze po porodzie i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? Bardzo zależy mi na dyskretnym karmieniu w szpitalu i później w domu. I oczywiście na wygodzie. Zbyt długo zwlekałam z zakupem bielizny ciążowej i nie potrzebnie się męczyłam. Po porodzie chcę od razu dysponować bielizną zarówno wygodną, piękną jak i umożliwiającą dyskretne karmienie.

Czytaj więcej na: www.e-amazonka.pl