Press "Enter" to skip to content

Wybór najatrakcyjniejszej restauracji

Olaf Niewiadomski 0

Na terenie naszego miasta w ostatnim czasie odbywać się będzie konkurs na najlepszą restaurację. Pod uwagę będą brane najliczniejsze elementy poczynając od przywitania  w restauracji, wyglądu potrawy po sam jej smak. Taka akcja będzie trwała przez cały miesiąc i pod koniec klienci będą mogli głosować na najlepszą według nich restaurację, która przypadła im do gustu.

Konkurs na najlepszą restaurację

najlepsza restauracjaWarto dodać, że jest to bardzo dobra forma reklamy dla każdej z restauracji, która zdecydowała się wziąć udział w takim projekcie. Uczestnicy, którzy będą podejmować się głosowania muszą odwiedzić w miesiącu minimum pięć restauracji po czym oddać swój głos. Na początku może wydawać się to sporo, jednak dla tych osób, które się zdecydują na ten projekt wszystkie ceny w menu są obniżone o prawie pięćdziesiąt procent, więc nie dość, że będą oni mogli zadecydować jaka jest najlepsza restauracja w mieście, to przy okazji będzie można dobrze zjeść. Jest to kolejny powód do tego,a by poznać jakieś nowe smaki i klimaty kuchni, bo taka akcja jest świetną formą marketingu dla restauracji, które dopiero co zaczynają swoją działalność na rynku i chcą się pokazać z jak najlepszej strony. Jest to akcja przeprowadzana w coraz większej ilości miast, bo jeżeli ktoś na co dzień nie chodzi do restauracji, to jest to świetna okazja by móc zaprosić nasza drugą połówkę na romantyczną kolację i w ciągu miesiąca zaliczyć kilka bardzo dobrych restauracji.

Jak widać promowanie się w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, szczególnie w takiej branży jak gastronomia. Tutaj trzeba najpierw skosztować zarówno klimatu samej restauracji jak i jej potraw, by ocenić czy chcemy tutaj spędzać czas. Bardzo często osoby po takiej akcji wracają do restauracji, które najbardziej im się podobały.