Press "Enter" to skip to content

Wybór modnych okularów korekcyjnych

Antoni Sarnecki 0

Od zawsze uwielbiałam być modna i dobrze ubrana. Zawsze inwestowałam w najlepsze kosmetyki czy markowe ubrania. Wygląd zewnętrzny jest dla mnie istotny. Cieszyłam się, że nie muszę nosić okularów jak moja siostra Agata. Dla mnie było to nieatrakcyjne.

Wizyta w salonie optycznym z modnymi okularami 

okulary korekcyjne białystokWszystko się zmieniło jak i mi lekarz po badaniu wzroku oznajmił, że bez okularów ani rusz. Pamiętam, że byłam załamana wtedy, ale moja przyjaciółka powiedziała, że nie mam się czym przejmować, bo ostatnio okulary korekcyjne białystok są coraz modniejsze. Faktycznie, zauważyłam dopiero wtedy, że coraz więcej dziewczyn w moim wieku nosi okulary korekcyjne, które są eleganckie i modne. To moja siostra miała jakieś stare od kilkunastu lat niewymieniane oprawki i przez to tak postrzegałam noszenie okularów. Jako nieatrakcyjne. Z Jolą zaraz po szkole pojechałyśmy do największego salonu optycznego w mieście. Powiedziała mi, że mają tam może i drogie okulary korekcyjne, ale za to oferują najnowsze trendy. Wielu celebrytów nosi takie okulary i tym mnie Jola zachęciła. W salonie był spory wybór i przyznam, że oprawki, które przymarzałam dodawały mi sporo uroku. Wyglądałam nawet bardziej poważnie i inteligentnie. Specjalista pomógł mi wybrać odpowiednie oprawy i zleciłam wykonanie okularów na postawie wystawionej recepty od optyka. Wiedziałam, że moi znajomi będą zaskoczeni, ale miałam świadomość, że wszystkim się spodobam. W końcu stawiam od zawsze na modny i przede wszystkim elegancki wygląd.

Kiedy pojawiłam się pierwszy raz w okularach to zrobiłam niezłe wrażenie. Co ciekawe, dzięki temu wiele koleżanek zaczęło chętnie nosić okulary korekcyjne, które stały się szalenie modne. Najważniejsze jednak, że dużo lepiej widzę dzięki okularom.