Press "Enter" to skip to content

Współpraca z firmą mającą mieszkania na sprzedaż

Maniek Legowski 0

Jestem zawodowym kierowcą do wynajęcia. Ostatnio firma deweloperska poprosiła mnie o przysługę, ponieważ zaczęli obsługiwać klientów klasy vip. Miałem wozić ich po Starogardzie Gdańskim pod wskazane adresy. Mieli oglądać mieszkania, w ciągu jednego dnia, zadanie było takie, aby obejrzeli właśnie wszystkie mieszkania na sprzedaż.

Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w centrum miasta

mieszkania na sprzedażW porządku, kilka takich kursów akurat mogłem robić, dlatego, że w Starogardzie Gdańskim nie miałem ostatnio wielu zleceń. Mieszkania były dosyć blisko siebie usytuowane, w zasadzie te atrakcyjne mieszkania na sprzedaż z Rumi były wszystkie wśród centrum miasta. Muszę przyznać, że trochę się zdziwiłem, że takie sławy przyjechały oglądać mieszkania na sprzedaż w naszym mieście. Ja nic nie mówię, Starogard Gdański to wspaniałe miasto, jednak daleko od największych metropolii naszego kraju. Podobno, te mieszkania mają być dla tych sław swoistą kryjówką przed wścibskimi fotografami. No, jeżeli te mieszkania na sprzedaż będą się podobały klientom, to firma otrzyma sowite wynagrodzenie, i mi się coś z tego kapnie. Powiedziano mi co nieco na temat tego mieszkania, żebym w razie możliwości trochę bardziej zainteresował potencjalnego nabywcę. Czułem się w rozmowie, jak ryba w wodzie, dlatego pewnie firma poprosiła mnie o przysługę w tym zakresie. W porządku, ja to jestem otwarty na wszystkie propozycje. Rozmawiałem z tymi ważnymi osobami, pytałem się jak się podobają mieszkania, czy chcieli by te mieszkania zakupić już. Oczywiście odpowiedzi były różne, ależ to nic, bo okazało się, że miałem też jechać do Rumi. W Rumi też są mieszkania na sprzedaż i można je tanio kupić podobno.

Dlatego poprosił mnie szef, abym zawiózł klientów do Rumi, żeby mogli tam mieszkania sobie zobaczyć. Podobno wcześniej im się bardzo spodobałem.