Press "Enter" to skip to content

Współpraca z agencjami reklamowymi

Olaf Niewiadomski 0

Praca jako przedstawiciel handlowy zawsze była moją ulubioną. Moim konikiem jest umiejętność przekonywania ludzi do swojego punktu widzenia. Dlatego też sprzedaż określonych produktów jest dla mnie całkiem prosta.

Agencje reklamowe jako klienci

agencja reklamowaJeżeli dodatkowo mam możliwość sprzedawania tego co mi pasuje i się podoba, to dodatkowo potrafię czerpać z tych czynności przyjemność. Od dwóch lat pracuję jako przedstawiciel w firmie, która jest producentem farb sitodrukowych oraz resellerem produktów przeznaczonych do druku cyfrowego. Naszymi klientami są przede wszystkim agencje reklamowe Kraków które kupują materiały do wykonywania usług tworzenia powierzchni reklamowych. Moja praca polega na codziennych wyjazdach do obecnych oraz nowych kontrahentów, z którymi prowadzę bieżące konsultacje techniczne oraz oferuję im produkty sprzedawane przez naszą firmę. Zarówno farby jak i tusze i podkłady do druku to powierzchnia, na której powstaje reklama. Farby sitodrukowe to produkty, które można aplikować na praktycznie wszystkie powierzchnie. Od tych papierowych, przez metalowe i szklane, aż po gumowe, na przykład balony Z foliami jest trochę inaczej. Najpierw, na specjalnej drukarce drukuje się powierzchnie reklamowe, a następnie wykorzystuje się je bezpośrednio do pokazu w formie na przykład roll-upu, lub po zaaplikowaniu na wyznaczoną powierzchnię. W ten sposób różne agencje oferują na przykład oklejanie samochodów folią, na której wydrukowana jest reklama.

 

Mój główny rejon działania to Kraków, ale wielu z klientów mieści się w pobliskich miejscowościach, dlatego też wyjazdy z reguły są całodniowe, a do domu rzadko kiedy wracam w określonym czasie. Na całe szczęście, nieregulowane godziny mają również swoje plusy, ponieważ często czas pracy mogę wykorzystać na załatwienie spraw prywatnych.