Press "Enter" to skip to content

Wścibska sąsiadka i tanie plisy

Ola Bednarz 0

Każdy bez względu na to, czy mieszka w domu, czy też w mieszkaniu ma sąsiadów. Ja mieszkam w domku jednorodzinnych. Ten domek znajduje się na takim spokojnym osiedlu na obrzeżach Szczecina po stronie zachodniej.

Tanie plisy w Szczecinie nie wystarczyły

plisyZ uwagi na fakt, że mój dom stoi w samym centrum osiedla, to mam aż czterech sąsiadów, z każdej strony. Trzech moich sąsiadów jest dość miłych i nie ma z nimi kłopotów. Często rozmawiamy ze sobą i spotykamy się przy różnych okazjach. Ostatnio zrobiliśmy sobie grilla. Ale z kolei mój czwarty sąsiad, a raczej sąsiadka jest dość wścibska i zawsze musi wiedzieć co dzieje się u sąsiadów. Ja mam najgorzej, ponieważ moje okna wychodzą na wprost jej okien i ona ciągle zagląda do moich okien. Ja często nie zasłaniam moich rolet wieczorem jak palę światło, często zapominam to robić.Mam takie zwykłe tanie plisy w Szczecinie. Muszę pomyśleć co by tu zrobić by sąsiadka nie zaglądała mi w okna. Choć ona ma zgaszone światło wieczorem w pokoju, to i tak wiem, że stoi za firanką, gdyż nawet nie zasuwa okien. Na szczęście tylko jedno okno wychodzi na jej stronę.Dlatego do głowy wpadły mi rolety zewnętrzne, które można bez problemu kupić u nas w Szczecinie. Pomyślałam, że je sobie zamontuje tylko i wyłącznie na tym oknie. I spuszczę ją na cały dzień i na całą noc. Wcale nie muszę mieć widoku z tego okna. To bardzo dobry pomysł. Już w zeszłym roku wymieniłam płot u siebie. Zamiast zwykłej siatki mam takie panele betonowe. Są one dość wysokie i sąsiadka nic nie widzi co ja robię na ogrodzie, podczas gdy ona jest na swoim ogrodzie.

Mam przynajmniej od niej spokój, wcale nie muszę z nią rozmawiać, gdyż nawet tego nie lubię robić. Na pozostałych oknach mam plisy, je też udało mi się kupić w Szczecinie. Ciekawe tylko ile mnie to wszystko będzie kosztować.