Press "Enter" to skip to content

Własne usługi transportowe w Warszawie

Kaśka Wilczewska 0

Przepracowałem jako kierowca tira w sumie ponad dwadzieścia lat zanim się zdecydowałem odejść i założyć własną firmę. Sam nie potrafię powiedzieć czemu podjąłem taką decyzję. To był nagły impuls, pomyślałem sobie, że dość pracy na niekorzystnych warunkach.

Usługi transportowe od podstaw

usługi transportoweUznałem, ze równie dobrze mogę robić to samo na swój własny rachunek. W trakcie załatwiania papierów i pozyskiwania funduszy miałem trochę kłopotów, również ze strony mojego dawnego pracodawcy. Jednak wiedziałem, że jak tylko się z nimi uporam to będę zadowolony ze zmiany. Moje usługi transportowe Warszawa zaczynały bardzo skromnie. Miałem jedno taxi bagażowe i to wszystko. Ale tyle wystarczyło. Chociaż bardzo poważnie martwiłem się konkurencją ponieważ w Warszawie jest ona wręcz przeogromna. Wygląda jednak na to, że zapotrzebowanie jest jeszcze większe. Nie miałem najmniejszych problemów ze zdobyciem pierwszych zleceń. Największym moim problemem były wtedy ograniczone możliwości transportowe. Moje przewozy bagażowe nie mogły konkurować z dużymi firmami. Nikt o zdrowych zmysłach nie zamówiłby mojego małego taxi bagażowego do przeprowadzki całego mieszkania czy domu. Właściwie to gdyby ktoś wpadł na taki szalony pomysł to sam by mu go odradzał. Pracowałem jednak bardzo ciężko i odkładałem uparcie prawie wszystkie zarobione pieniądze tak, że w końcu kupiłem drugi, duży samochód. Od tego momentu moje tanie przeprowadzki naprawdę dobrze zaczęły prosperować. Miałem tyle zleceń, że bardzo szybko musiałem zatrudnić kolegę aby praca szybciej szła. W tej chwili moje przewozy bagażowe należą do jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w tej branży.

Cały czas staram się aby firma jeszcze bardziej się rozwijała. Szczerze mówiąc nie przypuszczałem, że pójdzie mi aż tak dobrze. Efekt przerósł moje oczekiwania.

Sprawdź to http://www.maxi-taxi24.pl/