Press "Enter" to skip to content

Własne przedsiębiorstwo – trwałe kratki kominkowe

Ania Ogrocka 0

Jestem jednym z większych producentów w kraju. Moje przedsiębiorstwo funkcjonuje od dwa tysiące piątego roku i cały czas się rozwija. Produkuję piece kozy oraz najnowszej technologii biokominki, które często są u mnie produkowane.

Kratki kominkowe były popularnym towarem

kratki kominkoweW produkcji posiadam także wszelkie dostępne akcesoria do kominków oraz różnego rodzaju kratki kominkowe. Moje przedsiębiorstwo zatrudnia dość dużą ilość wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale wykonują piece kozy oraz wszelkie akcesoria do kominków. To dzięki dobrym pracownikom i zaawansowanym technologiom moje biokominki są tak dość pożądane przez klientów. Posiadam dość bogatą ofertę, która skierowana jest nie tylko do firm, ale także do osób fizycznych. Biokominki najczęściej kupują osoby prywatne, ponieważ jest to bardzo dobre i wygodne rozwiązanie. Niedawno w moim przedsiębiorstwie pojawił się projektant, który wykonuje akcesoria do kominków chciał podjąć ze mną współpracę. Przyznam, że jego projekty na akcesoria do kominków były bardzo interesujące i uznałem, że warto z tym człowiekiem podjąć współpracę. Klienci bardzo cenią sobie nowości i coraz częściej je wybierają. Niedawno wprowadziłem nowe trwałe kominki gazowe kratki, dzięki czemu ich produkcja znacznie wzrosła. Projektant wykonał dla mnie akcesoria do kominków, które wprowadziliśmy do produkcji. Oczywiście i tym razem okazało się, że podjąłem bardzo dobrą decyzję, ponieważ zamówienia na akcesoria do kominków znacznie wzrosły. Codziennie otrzymywałem zamówienia na akcesoria do kominów, które zaprojektował ten człowiek i uznałem, że warto powierzyć mu więcej projektów.

Dałem mu kratki kominkowe do zaprojektowania oraz piece kozy, których produkcja nieco spadła. Dzięki jego projektom wszystkie moje produkty są coraz częściej zamawiane.