Press "Enter" to skip to content

Właściciel warstatu blacharsko lakierniczeego

Monika Zezik 0

Od wielu lat mieszkam w Warszawie. Studiowałem w tym mieście i zdecydowałem się na założenie własnej firmy. Blacharstwo lakiernictwo to coś, w czym jestem dobry i zdecydowałem się pójść w tym kierunku. Posiadam własny warsztat w centrum Warszawy i mam wielu zadowolonych klientów.

Blacharstwo lakiernictwo jest moją domeną

blacharstwo lakiernictwoJakiś czas temu jeden z klientów zapytał mnie, dlaczego nie mam swojego warsztatu, ponieważ na pewno byłoby nim ogromne zainteresowanie oraz miałbym jeszcze więcej klientów. Nie znam się na tym, ponieważ tylko dokładne blacharstwo lakiernictwo warszawa jest moją domeną. Zdecydowałem jednak, że skontaktuję się z kimś, kto ma swój własny warsztat i podejmę z nim współpracę. Na terenie mojego zakładu stoją wolne hale, w których bez problemu taki zakład może prosperować. Zamieściłem ogłoszenie, że szukam wspólnika i odezwał się do mnie Mariusz, który ma warsztat w Markach niedaleko Warszawy. Stwierdził, że chętnie przeniesie się do stolicy i podejmie ze mną współpracę. Załatwiliśmy wszystko w mgnieniu oka i już w następnym miesiącu było dostępne nie tylko blacharstwo lakiernictwo ale także wszelkiego rodzaju naprawy. Pierwszy klient, który się u nas pojawił chciał wymienić tłumiki w swoim samochodzie sportowym, którego używa w zawodach. Mariusz doskonale się na tym znał i wymienił mu tłumiki na lepsze i dostosowane do jego pojazdu. Mariusz również doskonale montuje haki holownicze w samochodach, które ich nie mają. Wiadomo, że auto musi przystosowane, ale Mariusz potrafi zrobić wszystko i zawsze w dobry sposób jest w stanie zamontować haki holownicze w dosłownie każdym pojeździe!

Podjęcie z nim współpracy było jedną z najlepszych moich decyzji. Firma nabiera rozpędu i już jesteśmy znani w całej Warszawie, wśród zawodowych kierowców oraz właścicieli torów wyścigowych.