Press "Enter" to skip to content

Wizyta w gabinecie stomatologicznym

Michał Gąbka 0

Każdy z nas obawia się wizyty u dentysty. Niestety stres, wiąże się z trudnymi wspomnieniami z dzieciństwa, lub związany jest przez nasze zaniedbanie (nieleczone stany zapalne). O stan zębów należy systematycznie dbać. Warto zacząć od podstawowej higieny domowej. Wybór odpowiedniej szczoteczki jest spory. Możemy zakupić elektryczną lub soniczną. W obu przypadkach będą dużo lepiej czyścić zęby niż standardowa szczotka. Pasta do zębów powinna być delikatna dla naszych dziąseł i szkliwa. Zaś higienizacja w gabinecie, wykonywana powinna być, chociaż raz do roku.

Zabiegi estetyczne u stomatologa!

zabieg wybielania zębów chorzówDziś zdrowy wygląd twarzy, ciała oraz zębów jest bardzo istotny. Pierwsze wrażenie robimy tylko raz, a nasz wizerunek określa kim jesteśmy. Bezbolesny i ekspresowy zabieg wybielania zębów Chorzów jest miastem, które oferuje szeroki wachlarz metod rozjaśniających nasze uzębienie. Metoda nakładkowa jest obecnie najmniej inwazyjną metodą wybielania zębów. W ofercie gabinetowej, znaleźć można również wybielanie zębów za pomocą lamp UV. Obydwie techniki, wiążą się z przejściowym uwrażliwieniem zębów. Na szczęście, dyskomfort szybko mija, a efekty cieszą już po pierwszym wybielaniu. Nasz uśmiech po zakończonej kuracji, będzie bardziej jednolity, dużo jaśniejszy oraz pozbawiony niechcianego nalotu (często od kawy, czy herbaty). Zabiegi wybielania uzębienia w Chorzowie, gwarantują bezpieczeństwo. Preparaty stosowane podczas kuracji są sprawdzone, ponieważ nie niszczą szkliwa. Jedynie subtelnie rozjaśniają. Efekt jest naturalny.

Jeżeli mamy kompleks związany z przebarwieniami, osadem nazębnym, czy po prostu nasze zęby nie są tak jasne jak kiedyś, należy jak najszybciej zapisać się na bezbolesny zabieg rozjaśniający zęby. Osoby, które mają duże przebarwienia, powinny przed zabiegiem estetycznym skorzystać z usuwania kamienia i ultradźwiękowego czyszczenia zębów. Pomoże to uzyskać nieskazitelny efekt pięknego uśmiechu.