Press "Enter" to skip to content

Wideo jako dobra reklama

Łukasz 0

Na rynku było ogromne zapotrzebowanie na artystów tworzących właśnie różnorodne filmy reklamowe. Ja jednak postanowiłem początkowo pracowac jako freelancer, przez co faktycznie nie miałem wielu zleceń, ale jak już jakieś się trafiły, to na pewno przykładałem się do nich tak bardzo, jak nawet dla największych firm. Film reklamowy dla firm wydaje się dla wielu osób koniecznością.

Tworzenie ładnego filmu

film reklamowy dla firmyTrudno sobie na dzień dzisiejszy wyobrazić, że jakaś firma nie dba o kanały docierania do klienta i komunikację. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, czy i ile pieniędzy firma ma na film reklamowy. Film reklamowy dla firmy zawsze wygląda u mnie inaczej. Jak tylko klient do mnie przychodzi, to faktycznie dogadujemy wszystko bardzo dokładnie. Jeśli widać, że firma nie ma dużego budżetu na produkowanie filmów, to na pewno staramy się wybrać jakieś tańsze rozwiązanie, które również będzie odpowiednie i efektywne. Film reklamowy dla firmy produkuje się często nawet kilka tygodni. Film reklamowy oferowany dla firm bardzo często wygląda w ten sposób, że w zależności od budżetu można zdecydować się na różne fajerwerki czyli dodanie różnych efektów specjalnych. Film to nie jedynie sama praca produkcyjna, ale też twórcza. Całość musi się bowiem bardzo dobrze prezentować. Taki film w końcu będzie oglądany przez każdego potencjalnego klienta, który wie, że tworzenie takich filmów faktycznie nie jest łatwe i szybkie.

Bycie freelancerem w tej branży może nie jest najłatwiejsze, ale na pewno każdy z was docenia efektowne produkcje reklamowe. Firmy, które zgłaszają się do freelancerów, a nie do agencji wideo zawsze posiadają mniejszy budżet, chociaż i to nie jest przeszkodą. Film można sukcesywnie tworzyć mając budżet na poziomie kilkuset złotych.