Press "Enter" to skip to content

Wakepark w Bydgoszczy

Ola Bednarz 0

Otwarcie tego wielkiego kompleksu w Bydgoszczy cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Mowa tutaj oczywiście o takim miejscu jak Wakepark Bydgoszcz, w którym doskonale bawić się i uprawiać sport może praktycznie każdy – bez względu na wiek, styl oraz ulubiony sport.

Wakepark wzbudził zainteresowanie

wakeparkWakepark Bydgoszcz to jeden z pierwszych oraz największych tego typu parków w całej Polsce (obok popularnych miejsc typu: skatepark Kraków czy skatepark Szklarska Poręba). Co to w ogóle za miejsce? Dla tych, którzy nie orientują się lub nigdzie w nim nie byli – krótkie wyjaśnienie. Jest to kompleks położony mniej więcej jakieś 2 kilometry od samego centrum Bydgoszczy, a dokładnie w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, określanego także „MYŚLĘCINEK”. Co sprawia, że on jest tak bardzo popularnym miejscem? Przede wszystkim to, że wakepark łączy ze sobą możliwości pogodzenia ze sobą różnych form spędzania wolnego czasu, dlatego też jest tak bardzo popularnym miejscem, w którym czas może spędzić cała rodzina i doskonale się bawić. Wpływa na to przede wszystkim fakt, że w swoim niezwykle bliskim sąsiedztwie znajdują się między innymi ścieżki do nordic-walking czy biegania lub długich, powolnych spacerów; skatepark z mnóstwem atrakcji – ramp, zjazdów, podjazdów i różnych innych utrudnień, umożliwiających jazdę ekstremalną i wykonywanie tricków. Wakepark Bydgoszcz to miejsce, które zjednało sobie wielką ilość fanów oraz stałych wielbicieli, którzy cały czas powracają w to miejsce. Na pewno także udowodniło, że Polacy wciąż uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu oraz aktywnie go wykorzystywać.

A idea uprawiania sportu czy poświęcania mnóstwa czasu na wykonywanie swojego hobby – nadal jest w cenie i posiada wielu, zapalonych wielbicieli. Zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych.

Więcej na stronie 4emotion.pl