Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób ujędrnić skórę?

Gracjan Lukierski 0

Choć walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej zaczyna się od diety i ćwiczeń tak nie zawsze jedynie na tych dwóch kwestiach się kończy. Choć rzeczywiście za pomocą zdrowego odżywiania i chodzenia na siłownię możemy znacząco polepszyć stan naszej sylwetki, tak z niektóre miejsca na ciele mogą być dla nas problematyczne.

Skuteczny sposób na ujędrnianie

ujędrnianie BemowoW dobie mody na zdrowy sposób odżywiania oraz łatwo dostępnych informacji na ten temat, doskonale wiemy co robić, aby schudnąć. Niestety jednak nie każdy z nas ma predyspozycje do tego, aby chudnąć z konkretnych partii ciała. Szczególnie kobiety mogą mieć problemy z takimi miejscami jak pośladki lub biodra. Często też w wyniku kontuzji nie możemy pozwolić sobie na pewne ćwiczenia, ale wcale nie oznacza to, że jesteśmy na straconej pozycji ponieważ zawsze możemy zdecydować się na zabiegi mające na celu ujędrnianie Bemowo posiada kliniki w których możemy poddać się takim nieinwazyjnym zabiegom, które nie tylko poprawią elastyczność skóry, ale również zwalczą cellulit. Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest ten wykorzystujący fale radiowe. Z sprawą wydzielanej energii cieplnej nasze komórki tłuszczowe obkurczają się zmniejszając tym samym swoją objętość. Wysoka temperatura sprawia też, że przyspieszeniu ulega przemiana materii co z kolei doprowadza do tego, że nasz organizm pozbywa się toksyn usprawniając układ limfatyczny. 

Innym równie popularnym sposobem na ujędrnianie jest dermomasaż wykonywany pod ciśnieniem zasysa jednocześnie fragment naszej skóry sprawiając, że ulega ona wygładzeniu oraz wzmaga metabolizm komórkowy. Ponadto dermomasaż zapobiega zastojom limfy oraz nagromadzaniu się toksyn. Efekty obu zabiegów sprawiają, że skóra jest znacznie gładsza, cellulit zredukowany, a także następuje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny.