Press "Enter" to skip to content

Utalentowana Anna i fototapety 3d

Monika Zezik 0

Anna ma dwadzieścia cztery lat. Od kilku lat pracuje w sklepie i ceni sobie tą pracę. Sprzedaje fototapety 3d, które cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. Ostatnio przyszła do niej pewna kobieta, która pytała czy robią w sklepie fototapety do kuchni na zamówienie, ponieważ ma swój wzór, który chciałaby wykorzystać.

Fototapety 3d zaprojektowane przez Anie

fototapety 3dAnna przyjęła zlecenie od kobiety, ponieważ jeżeli chodzi o fototapety na ścianę, to także realizują w sklepie wzory, które przynoszą klienci. Kiedyś był u niej młody chłopak ze zdjęciami z wakacji, na których był ze swoją dziewczyną i poprosił, żeby zrobić fototapety do sypialni, ponieważ dziewczyna ma u niego zamieszkać i chciałby zrobić jej niespodziankę. Dla Agnieszki nie ma rzeczy niemożliwych. Przyjmie i zrealizuje każde zlecenie. Sama ma w domu fototapety 3d, które sama zaprojektowała. Anna ma mnóstwo pomysłów jeżeli chodzi o fototapety na ścianę i ma swój własny album, który pokazuje klientom, którzy nie mają własnego pomysłu i nie zdecydowali się na żadne fototapety 3d, które aktualnie były w ofercie. Nie jeden wzór Anna został już wykorzystany, ponieważ jest bardzo zdolna i jej pracę się wszystkim podobają. Anna myśli o tym, żeby założyć własną działalność, gdzie będzie projektowała wzory na fototapety 3d, które będzie mogła sprzedawać producentom, ale na razie musi skończyć studia, bo nie ma czasu.

Po obronie magisterki bierze się do roboty i będzie działać na własną rękę. Mam nadzieje, że jej się uda osiągnąć sukces, bo naprawdę ma ogromy talent.