Press "Enter" to skip to content

Urodziny miasta – zakup petard ze specjalnego sklepu

Maniek Legowski 0

W ratuszu mojego miasta pracuje już od trzech lat. Działam w wydziale kultury i promocji. Staramy się zawsze zapewnić najlepsze atrakcje mieszkańcom miasta. Nie jesteśmy metropolią i wiem jak ciężko pracują nasi mieszkańcy. Dlatego też dokonujemy wszelkich starań, aby umilić im ich wolny czas, a nie jest to łatwe zadanie. 

Petrady lubią wszyscy – i mali i duzi 

sklep internetowy z petardamiWiek mieszkańców naszego miasta jest dość mocno zróżnicowany, dlatego wiem, że każdy lubi coś innego. Należy jednak znaleźć taki element, który będzie spajał wszystkich. Zastanawialiśmy sie razem z ludźmi z wydziału co to może być. W końcu stwierdziliśmy, że oprócz koncertu lokalnych muzyków warto by było zorganizować coś jeszcze. Uznaliśmy, że dobrym pomysłem jest pokaz sztucznych ogni. Jako, że do świętowania urodzin miasta przeznaczony jest naprawdę duży plac mogliśmy bez problemu odgrodzić fragment miejsca i wszystko dokładnie rozplanować. Nie mieliśmy dostępu nigdzie do zamówienia elementów pirotechnicznych. Dlatego też odwiedziliśmy sklep internetowy z petardami. Jego asortyment nas mocno zaciekawił, bowiem nie mieliśmy pojęcia, że tyle typów fajerwerków w ogóle jest na rynku. Na szczęście strona internetowa była dobrze wykonana i od razu odnaleźliśmy zakładkę z wielkimi pakietami różnych wyrzutni i rakiet. Jako, że wydatkuejmy pieniądze publiczne musieliśmy się porządnie zastanowić nad tym jaka opcja jest dla nas bardziej korzystna. Zdecydowaliśmy się na zakup pakietu, ponieważ do niego sklep internetowy, gdzie zdecydowaliśmy o naszym zaopatrzeniu dorzucał niemałe gratisy.

Urodziny naszego miasta były świetną imprezą. Wszyscy mieszkańcy bawili się znakomicie, a pokaz sztucznych ogni przypadł do gustu zarówno młodym osobom jak i tym w większym wieku. Każdy spędził miło czas, a to najważniejsze.