Press "Enter" to skip to content

Testuję znane zapachowe świece i woski

Adam Lasecki 0

 

Lubię ładne, wyraziste zapachy, dlatego od lat kolekcjonuję perfumy, olejki eteryczne, kadzidełka; sama suszę zioła takie jak lawenda, korzystam z bardzo pachnących kosmetyków… A niedawno zainteresowałam się też tematem świec i wosków zapachowych i postanowiłam przetestować produkty popularnej marki Yankee Candle.

Wrażenia z korzystania z Yankee Candle

yankee candle dostępne w sklepiePoczytałam sporo recenzji różnych zapachów, które oferuje marka Yankee Candle i na tej podstawie wybrałam kilka, które planowałam sprawdzić osobiście. Znalazłam je w wielu sklepach online, jednak pomimo niskiej ceny za małe produkty, takie jak woski, nie chciałam kupować kota w worku. Wolałam powąchać je na żywo, dlatego wybrałam się na drugi koniec miasta do sklepu, który prowadzi też sprzedaż wysyłkową. Znalazłam tam produkty kilku najpopularniejszych marek związanych ze świecami i woskami. Yankee Candle dostępne w sklepie całkiem przypadły mi do gustu, choć wąchając coraz to nowe produkty musiałam nieco zmienić swoją początkową listę. Kilka zapachów okazało się innych niż myślałam, a kilka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło i nie mogłam ich tak po prostu zostawić na półce. Wróciłam do domu bogatsza o kilka świeczek i wosków. To te drugie pierwsze trafiły „na warsztat” ponieważ miałam ochotę skorzystać z kominka, który kurzył się u mnie przez kilka ostatnich lat. Przetestowałam na sam początek zapach typowo letni, kojarzący się z plażą i piaskiem i pościelą bielącą się w słońcu to był strzał w dziesiątkę! Zapach był spokojny, kojący i głęboki, idealny na przywołanie wspomnień z wakacji.

Codziennie testowałam nowe zapachy, co zajęło mi ponad tydzień. Każdego wieczoru moje mieszkanie pachniało zupełnie inaczej, ponieważ wybrałam naprawdę różnorodne zapachy. Z trudem, ale udało mi się wyłonić ulubieńców i mam ochotę przetestować jeszcze kilka lub kilkanaście nowych świec i wosków od Yankee Candle.