Press "Enter" to skip to content

Teściowie przeprowadzają się do drewnianego domu

Ania Ogrocka 0

Moi teściowie do tej pory mieszkali w bardzo ładnym miejscu. Mieli swój mały domek, w którym też wychował się mój mąż. Jednak jakiś czas tremu okazało się, że całe osiedle będzie musiało zostać zburzone. Po prostu tamtędy ma iść droga. Teściowie otrzymali dosyć pokaźną rekompensatę za ten dom.

Teściowie kupili dom z drewna

domy z drewnaI w sumie na początku wszyscy im doradzali to aby kupili sobie mieszkanie a nie dom. Bo jednak na starość nie będą musieli się o nic martwić. A przecież w domu zawsze jest coś do zrobienia no i trzeba martwić się o ogrzewanie. Jednak teściowie doszli do wniosku, że oni przecież całe swoje życie mieszkali w domu i teraz nie wyobrażają sobie iść mieszkać do bloku. Po prostu nie czuliby się dobrze. Te pieniądze, które dostali pozwolą im kupić sobie jakiś dom. No może nie jakiś taki duże ale na pewno na mały domek z działką starczy. Teściowie dowiedzieli się, że w okolicy gdzie mieszkamy my będą powstawały doskonale wykonane domy z drewna i im taki pomysł bardzo się spodobał. Może rzeczywiście taka budowa domów drewnianych to może być to. W końcu dom drewniany jest chyba lepszy od takiego murowanego. A z tego co mówili teściowie to te domy nie są drogie. Czyli starczy im na to żeby kupić taki dom i go wykończyć i jeszcze zostanie coś pieniędzy, które będą chcieli dać nam. Na tym osiedlu rozpocznie się rzeczywiście niebawem budowa domu z bali i teściowie byli już się dowiadywać szczegóły. Okazało się, że jest jeszcze jeden dom, który nie został jeszcze kupiony. Także teściowie postanowili szybko działać i od razu podpisali umowę kupna.

Domy te mają zostać naprawdę szybko wybudowane także już niebawem teściowie pewnie będą się przeprowadzać do nowego domu. Ja się cieszę z tego, że będą teraz mieszkać blisko. Zawsze to będzie jakaś realna pomoc przy dzieciach.