Press "Enter" to skip to content

Tematyczne wieczory kawalerskie

Kaśka Wilczewska 0

Kiedy mój przyjaciel poprosił mnie o to, abym został jego świadkiem na ślubie byłem bardzo szczęśliwy i wzruszony, chociaż oczywiście nie chciałem tego pokazywać. Wiedziałem, że to nie tylko złożenie podpisu pod dokumentami, ale coś więcej. W tym także organizacja ostatniego wieczoru kawalerskiego. 

Wieczór kawalerski powinien być kulturalny

bumper ball warszawaZnam swojego przyjaciela już mnóstwo lat i wiem, że bardzo lubi się bawić. Warunkiem jednak jest to, że zabawa nie przekracza granic dobrego smaku. Spędziłem sporo czasu w internecie przeszukując różne warianty i dowiedziałem się, że od bardzo dawna w modzie są tematyczne wieczory kawalerskie. Cały czas wydawało mi się, że to wszystko jest dla kobiet – motyw hawajski, pielęgniarski i tak dalej. Ale za kogo mogą przebrać się mężczyźni? Zdecydowałem się na międzynarodowy motyw. Zadzwoniłem do chłopaków, którzy mieli zjawić się na imprezie, że każdy ma przebrać się za mieszkańca wybranego przez siebie kraju oraz przy okazji nauczyć się kilku słów w tym języku. Wiedziałem, że może być to świetna zabawa, gdy na przykład wybierzemy się do klubu. O pomoc w zorganizowaniu prawdziwych specjalistów, ponieważ sam nie wiedziałem jak się do tego zabrać a chciałem aby wszystko było pierwszorzędne. Pani, która pracuje od wielu lat już w agencji eventowej zaproponowała nam kilka scenariuszy imprezy z motywem międzynarodowym. Wybrałem ten, który najbardziej odzwierciedlał mojego przyjaciela i przystąpiłem do informowania reszty osób biorących udział co będziemy robić.

Cieszę się, że przyjaciel poprosił mnie na świadka jak również raduje mnie to, że uzyskałem tak dobrą i fachową pomoc. Dzięki temu, że każdy z nas wyglądał inaczej wieczór był oryginalny i zabawny. Tym bardziej, kiedy rozmawialiśmy w różnych językach. 

Najnowsze informacje na superfun.pl