Press "Enter" to skip to content

Teczka skórzana dla przedstawiciela handlowego

Paweł Bednarek 0

Niewiele jest na świecie osób, które potrzebują teczek równie bardzo, co przedstawiciele handlowi. Prawda jest taka, że są to osoby które zawsze muszą mieć przy sobie całe stosy umów, ulotek, kartek i innych papierów. Teczka przeznaczona dla takiej osoby musi być też wytrzymała.

Wymagania handlowców względem skórzanych teczek

teczki skórzaneNie jest to jednak jedyna cecha, jaką musi posiadać wymarzona teczka dla przedstawiciela handlowego. Przede wszystkim musi być ona wykonana w bardzo przemyślany sposób. Wymagane jest co najmniej jedno miejsce na kartki w formacie A4, które będzie podzielone kilkoma przegródkami. Prawda jest taka, że teczki skórzane przedstawicieli handlowych są wypełnione kartkami, które potrafią jedynie nieznacznie się od siebie różnić. Przedstawiciel rzadko kiedy ma jednak czas na to, by przeszukiwać całą teczkę w poszukiwaniu odpowiedniego wzoru umowy. Zwykle w tym zawodzie ceni się czas i profesjonalizm – z teczki trzeba od razu wyciągnąć odpowiedni rodzaj umowy. Zrobimy w ten sposób znacznie lepsze wrażenie na naszym kliencie, który na pewno znacznie chętniej będzie z nami współpracował. Dodatkowym atutem skórzanych teczek jest niewątpliwie ich wygląd. Wchodząc z takim przedmiotem do potencjalnego klienta od razu robimy na nim wrażenie. Widzi nas jako osoby eleganckie, pełne stylu oraz smaku. To już jest pierwsza pozytywna rzecz, którą widzą u nas ludzie. Dzięki temu na pewno znacznie szybciej dostaniemy się do szefa, by porozmawiać z nim o naszej ofercie.

Zawód przedstawiciela handlowego jest bardzo zawiły i skomplikowany, ale niezależnie od branży w której się pracuje, trzeba robić na ludziach jak najlepsze wrażenie. Teczka ze skóry na pewno znacznie nam to ułatwi. Stąd znacznie krótsza droga do podpisania umów i zdobycia upragnionej prowizji.