Press "Enter" to skip to content

Tata opowiada w szkole o specjalistycznym otwieraniu samochodów

Ola Bednarz 0

Jestem Krzysztof. Mój tata prowadzi firmę. W szkole mamy tydzień różnych zawodów i pani prosiła aby mój tata pojawił się w szkole, żeby o swojej pracy opowiedzieć. Tata działa na rynku już od pięciu lat.

Otwieranie samochodów jest kosztowne

otwieranie samochodówWarszawa jest dużym miastem i w branży jest spora konkurencja. Mój tata oferuje swoim klientom awaryjne otwieranie zamków. Tata pracuje sam. Nie zatrudnia żadnych pomocników. Chce mieć nad wszystkim kontrolę. Awaryjne otwieranie drzwi musi być wykonywane dokładnie i prawidłowo. Tata zawsze jest opanowany i spokojnie podchodzi do swojej pracy. Otwieranie drzwi musi odbywać się w sposób bezpieczny. Tata nie może uszkodzić ani drzwi ani zamka. Tata ma wiele klientów. Wiele osób poleca jego usługi w internecie. Tata ma bardzo dobre opinie także na różnych portalach. Dzięki temu, że tata pracuje dla siebie to może ustalać sam ceny za poszczególne usługi. Otwieranie drzwi w mieszkaniach jest tańsze niż w firmach czy sklepach. Otwieranie samochodu wiąże się z wykorzystaniem specjalistycznych programów. Programy te są bardzo drogie dlatego specjalistyczne otwieranie samochodów w całej warszawie jest bardziej kosztowne. Poza tym otwieranie samochodu jest bardziej skomplikowane przez zabezpieczenia, które są stosowane przez firmy motoryzacyjne. Tata przyszedł do szkoły i ciekawie opowiadał o swojej pracy. Moi koledzy i koleżanki słuchali z zaciekawieniem. Znajomi mogli zadawać pytania. Tata musiał długo odpowiadać na różne pytania. Nie sądziłem, ze moi znajomi będą tacy zainteresowani tą branżą. Dla mnie to jest codzienność więc już mnie to aż tak nie ciekawiło. Pani na zakończenie podziękowała tacie.

Tata rozdał swoje wizytówki. Każdy dostał też długopis z numerem telefonu na który trzeba zadzwonić w razie problemów z otworzeniem drzwi mieszkania lub samochodu.