Press "Enter" to skip to content

Targi oświetleniowe i lampy stołowe

Ola Bednarz 0

W mojej okolicy od dawna organizowanych było mnóstwo targów. Wybudowana w tym celu została nawet specjalna hala. W okolicy nie było takiego miejsca, gdzie przedsiębiorcy mogliby pokazywać w pełni swój asortyment.

Lampy stołowe było atrakcyjne

lampy stołoweA my jako mieszkańcy bardzo łaknęliśmy tego, aby zobaczyć nowości i to co teraz jest na topie. Cieszyło nas ogromne zróżnicowanie jakie można było dostrzec. Ostatnio nie lada atrakcję miały dzieci, które mogły zobaczyć wystawę rasowych kotów. Teraz czas na nas, dumne żony i matki. Ogłoszone zostały targi oświetleniowe. Wydawać by się mogło, że w temacie lamp nie odkryje się koła na nowo. Jednak jak się okazuje typów rozświetlania naszych mieszkań jest mnóstwo. Targi zebrały bardzo dużo dostawców, co nas jako oglądających cieszyło szczególnie. Posegregowani wystawcy zostali podług tego, co oferowali. Na samym początku były lampy nowe, a także stylizowane na zabytkowe. Było także rozdzielenie na wystawców posiadających eleganckie lampy stołowe czy lampy podłogowe. Z zapartym tchem oglądałam oświetlenie, które zostało wykonane z różnego rodzaju materiałów. Widać było, że w niektórych wypadkach nie była to taśmowa praca, ale misterne samodzielne składanie. Takie lampy klasyczne robiły wrażenie na wielu oglądających. Mi za to najbardziej do gustu przypadły kinkiety w różnych kształtach oraz kolorach. Gdy na nie patrzyłam wiedziałam, że na moje w domu już dawno przyszedł czas. Męża natomiast zainteresowały lampy sufitowe, które miały zastosowanie gospodarcze. można było je przywiesić w garażu.

Jedyną wadą tych targów był fakt, że można było tylko nacieszyć oko. Wszystkie lampy nowoczesne i każde inne można było kupić, jednak tylko ze sklepu producenta bądź z internetu. Znalazłam już kilka perełek i teraz czekam na wypłatę, aby je kupić.