Press "Enter" to skip to content

Tanie cięcie laserem a części do telefonu

Renata Arciszewska 0

Chyba każdy ma w tych czasach smartfona. Każdy ma telefon, a że powstaje naprawdę bardzo dużo aplikacji, każdy marzy o telefonie, na którym można te wszystkie aplikacje mieć. Miałam urodziny, a moja Mama, która mieszka w Anglii zapytała co na te urodziny w tym roku chcę dostać.

Cięcie laserem może być tanie

cięcie laseremPostanowiłam, że to będzie właśnie nowy telefon. Mama zamówiła go u siebie bo wyszło o wiele taniej i przesłała mi go paczką. Długo nie musiałam czekać. Zapłaciła za ten telefon rano, a o godzinie dwudziestej już był u niej. Przesłała mi go do Polski i mogłam się już zacząć cieszyć. Kupiłam specjalne ochraniacze, żeby zabezpieczyć szybę przed zniszczeniem. każdy mały upadek mógł przecież spowodować, że mój nowy prezent będzie bezużyteczny. Miałam go przez rok i niestety kiedy pojechałam na wakacje spadł mi na kafle w jednej ze świątyń, którą zwiedzałam. Nie dość, że narobiłam wstydu sobie i mamie to jeszcze telefon zniszczony. Okazało się, że nie ma dostępnej gotowej uniwersalnej części do telefonu i ta, której potrzebuje to specjalna część, że jest potrzebna część, którą tworzy się poprzez tanie cięcie laserem. Stwierdziłam, że warszawa to co prawda stolica, ale na pewno mi tego tutaj nie zrobią. Takie cięcie laserowe nie musi być strasznie drogie, tak sobie pomyślałam.

Jednak mama stwierdziła, że zabierze go ze sobą i może na wyspach uda się to jakoś naprawić albo dostać część, która będzie odpowiednia. Całe szczęście, że wpadła na coś takiego, bo teraz odzyskałam swój telefon i działa bez zarzutu także, udało się to wymienić.