Press "Enter" to skip to content

Tani kreator wizytówek i jego awaria

Kaśka Wilczewska 0

Ostatnio w pracy było niezłe zamieszanie, bo padł nam program do robienia wizytówek, który był bardzo potrzebny. W ogóle w firmie to jest jedyny kreator wizytówek i nie mieliśmy na czym pracować.

Kiedy tani kreator wizytówek przestaje działać

tani kreator wizytówekNiestety ale wstrzymane zostało przez to projektowanie wizytówek i siedzieliśmy bezczynnie. Miałem u siebie na komputerze jakieś stare wizytówki wzory, więc postanowiłem ich użyć, żeby dokończyć zlecenie. Kumpel miał też u siebie jakieś wizytówki online, więc obaj mogliśmy działać. Szef pojechał do firmy, od której mamy program do wizytówek, żeby wyjaśnić sytuację oraz zażądać, aby przyjechał ich pracownik i nam naprawił tani kreator wizytówek, ponieważ praca stoi. Bardzo szybko wrócił do firmy i przyjechał z nim jakiś chłopak młody, który od razu zaczął naprawiać program do wizytówek. Okazało się, że nie mieliśmy połączenia z siecią, przez co była utrudniona praca, a sam program do wizytówek nie uległ żadnej awarii. Skontaktowaliśmy się z dostawcą i okazało się, że mieli awarię, ale już wszystko jest ok. Ja w tym czasie wykonałem wizytówki wzory, do których użyłem starych projektów i uznałem, że nie będę zaczynał od nowa, bo te które teraz zrobiłem są naprawdę rewelacyjne a za godzinę miał być mój klient, żeby je zaakceptować. Drukarki u nas chodzą non stop i ostatnio były wymieniane tonery, więc wiedziałem, że wydruk zrobię mu od ręki. Marysia wytnie wizytówki wzory w czasie kiedy klient będzie pił kawę. No nie powiem, dzień był nerwowy ale ostatecznie i tak każdy nas zdążył i na czas zrobił przydzielone mu wizytówki wzory, które były na dzisiaj do oddania.

Ja zawsze na komputerze mam wszystkie wizytówki wzory, które wykonywałem, ponieważ w razie takich sytuacji jak dzisiejsza mam możliwość pracowania i nie muszę jak reszta czekać.