Press "Enter" to skip to content

Szycie spodni z solidnymi suwakami

Michał Gąbka 0

Jako jeden z wiodących producentów odzieży musiałem zawsze dbać o jakość ubrań. Czasami podejmowałem nietrafione decyzje, jednak zawsze byłem w stanie je naprawić. Zatrudniałem stu pracowników, który posiadali największe doświadczenie i byli niezawodni.

Niezawodny suwak w każdej parze spodni

suwakiMój zaufany projektant ostatnio wykonał sporo dobrej pracy i do produkcji wprowadzony został nowy model spodni jeansowych, które musiały stać się hitem. Na modzie się znałem i wiedziałem co podobało się ludziom. Musiałem jednak zamówić solidne suwaki do tych spodni, ponieważ zamierzałem sprzedawać je bardzo drogie i każdy element, który składał się na parę spodni musiał być najlepszy i najtrwalszy. Znałem doskonale wszystkich producentów suwaków na rynku, ponieważ współpracowałem z nimi od lat. Tym razem jednak zamówienie postanowiłem złożyć u człowieka, którego nie znałem. Czytałem na temat produkowanych przez niego suwakach i były niezawodne a ja takiego właśnie rozwiązania poszukiwałem. Zamówiłem na próbę jeden suwak, który został wszyty w spodnie, które miały zostać poddane testom. Chłodziło tylko o suwak, ponieważ tego jeszcze nie miałem możliwości sprawdzić. Testy przebiegły zadowalająco, co dało mi gwarancję, że wszycie tych suwaków do wszystkich spodni jest jak najbardziej zasadne. Spodnie na rynku pojawiły się w marcu. Oczywiście oferowały je tylko wybrane sklepy. Byłem pewny swego sukcesu, ponieważ każda para spodni miała wszyty solidny suwak.

Sporo płaciłem projektantowi, ale opłacała mi się ta współpraca, ponieważ każda oferowana przeze mnie odzież była bardzo chętnie kupowana. Współpracowałem tylko ze znanymi markami, które oferowały najlepszą odzież. To dawało mi gwarancję zbytu wszystkich produkowanych przeze mnie ubrań.