Press "Enter" to skip to content

Szukam skupu samochodów dostawczych

Maniek Legowski 0

Moja firma transportowa w Warszawie zatrudnia wielu pracowników. Posiadam mnóstwo samochodów, ale ostatnio stwierdził, że utrzymanie ich całkowicie mi się nie opłaca. Dostawy realizowane są tylko raz w tygodniu, co jest uzgodnione ze wszystkimi kontrahentami, z którymi współpracuję.

Wynajem samochodów – czym się kierować?

wynajem samochodów osobowychSporo czasu analizowałem wszystko i uznałem, że sprzedam te samochody. W Warszawie jest skup samochodów dostawczych i na pewno dostanę niezłe ceny. Przeanalizowałem wszystko i nawet pogadałem ze znajomym. Prowadzi on wynajem samochodów osobowych i podpowiedział mi, że takie rozwiązanie w moim przypadku byłoby idealne. Przesłał mi nawet cennik firmy, która oferuje wynajem samochodów dostawczych, bym sam mógł sprawdzić jak to wygląda. Rzeczywiście, jeżeli dostawy realizuję tylko raz w tygodniu, to taki wynajem samochodów dostawczych opłaca mi się bardziej niż utrzymywanie własnych pojazdów. Tak uczynię. Najpierw odwiedzę skup samochodów dostawczych, by zorientować się ile dostanę za wszystkie swoje pojazdy. Później pojadę do tej firmy, która oferuje wynajem samochodów dostawczych, aby porozmawiać o stałej współpracy. Samochody będą mi potrzebne w każdy piątek i muszę mieć pewność, że pojazdy zawsze będą tego dnia dla mnie zarezerwowane. Znajomy to tak robi właśnie. Jego stali klienci, którym świadczy wynajem samochodów osobowych mają zapewnione, że samochody, które ich interesują zawsze będą dla nich dostępne, jeżeli złożą zamówienie z wyprzedzeniem. Jestem przekonany, że dzięki tym krokom odzyskam sporą sumę pieniędzy, którą będę mógł zainwestować w rozwój przedsiębiorstwa na innych szczeblach.

Pracowników o wszystkim poinformuję, jak już będzie wszystko załatwione. Muszę mieć pewność, że mój plan wypalił i wdrażam go w życie. To dobry pomysł.

Czytaj więcej na: www.sdlcar.pl