Press "Enter" to skip to content

Szukam firmy zakładającej ogrody

Paweł Bednarek 0

Jestem na prawdę świetnym przedsiębiorcą co sam sobie potwierdziłem ostatnio. Jak dowiedziałem się, że Roman sprzedaje hotel to od razu postanowiłem go przejąć. W przeciwieństwie do Romana wiedziałem co robić, żeby hotel przynosił ogromne zyski.

Założyłem ogrody na terenie swojego hotelu

zakładanie ogrodów w Trójmieście i okolicachRoman to nawet ucieszył się, że odkupiłem od niego hotel i sprzedał mi go nieco taniej. Pierwsze czego potrzebowałem to zajęcie się terenem dookoła, który pozostawiał wiele do życzenia. Chciałem skorzystać z usług swojego znajomego. Wykonuje on zakładanie ogrodów w Trójmieście i okolicach i jest w tym na prawdę świetny. Zresztą na pewno ucieszy się z takiego zlecenia. Najpierw zająłem się jednak przemianą samego hotelu. Chciałem go unowocześnić, ponieważ tylko tak wzbudzę zainteresowanie poważnych klientów. Hotel ma być typowo biznesowy i trzeba zadbać o każdy szczegół. Kiedy już w końcu prace dobiegły końca to mogłem zająć się resztą. Zadzwoniłem więc do znajomego i powiedziałem, że interesuje mnie zakładanie ogrodów w Trójmieście i okolicach i dlatego też chciałbym podjąć z nim współpracę. Facet jest bardzo konkretny i nie bawi się w półśrodki. Od razu przedstawił mi jak sprawa wygląda z całymi pracami. Wszystko mi odpowiadało i zdecydowałem się na współpracę. Nie dostałem od niego żadnych zniżek, ponieważ nie chciałem się na to zgodzić. Przełożył zakładanie ogrodów w Trójmieście i okolicach u dużego klienta i przyszedł do mnie. To była wystarczające jak dla mnie i byłem mu za wszystko wdzięczny.

Teraz to ten hotel wygląda jak należy. Teren dookoła jest doskonały i każdy nawet zatrzymuje się, żeby popatrzeć na moje piękne ogrody. Jest nawet bar niedaleko i goście mogą usiąść pod parasolkami i napić się zimnych napojów w okresie letnim.