Press "Enter" to skip to content

Szkolenia sprzedażowe i coachingi w pracy

Monika Zezik 0

Zawsze bardzo lubię jeździć na szkolenia pracownicze. Zawsze jest to oprócz tego, że dowiem się wielu ciekawych rzeczy jest to okazja do integracji. Dlatego najbardziej lubię na szkolenia jeździć z kolegami i koleżankami z mojego oddziału. Na ogół szkolenia odbywają się w innym mieście.

Szkolenia sprzedażowe dla handlowców

szkolenia sprzedażoweFajne jest w tym to, że po odbytych szkoleniach można gdzieś większą grupą iść i pozwiedzać czy zobaczyć coś ciekawego. Zawsze po szkoleniu ze znajomymi idziemy gdzieś na dobrą kolację. Czasem te szkolenia są tak fajne, że można poczuć się jak na wakacjach. W ostatnim półroczu byłam na kilku szkoleniach. Były to popularne szkolenia sprzedażowe najczęściej. Pracuje jako handlowiec i sprzedaż w mojej pracy jest najważniejsza. Jednak szkolenia te często wyglądają niestandardowo.Czasem jest to coaching indywidualny, za którym nie przepadam. po prostu wolę na szkoleniach pracę w grupie. Dlatego lubię coaching zespołowy wtedy jest dużo ciekawiej. I pada więcej ciekawszych pomysłów dotyczących sprzedaży. Na ostatnie szkolenie pojechała ze mną moja kierowniczka. Ona miała szkolenia menadżerskie, które także co jakiś czas musi odbywać. Kierowniczka jest naprawdę bardzo dobrym szefem. Nigdy nie miałam tak dobrego kierownika jak ona. Nie wiem tylko czy jest to dzięki tym właśnie szkoleniom czy po prostu dlatego, że taka jest i taki ma charakter. Na pewno nie każdy nadawałby się na stanowisko kierownicze tak jak ona. Ona jest przede wszystkim bardzo sprawiedliwa co na takim stanowisku jest jak dla mnie bardzo ważne.

Każdy pracownik jest dla niej w pracy równy niezależnie od tego kogo lubi bardziej prywatnie a kogo mniej. Trochę obawiałam się jednak tego, że na szkolenie pojechałam z kierowniczką. Jednak okazało się, że nie było czego się bać i było naprawdę bardzo fajnie.