Press "Enter" to skip to content

Stylowe płytki do łazienki

Ania Ogrocka 0

Kupiliśmy nowe mieszkanie i zabraliśmy się za remont generalny. co prawda nie było to mieszkanie z rynku pierwotnego, a mieszkanie z rynku wtórnego, gdzie większość rzeczy była już zrobiona. Ale mieszkanie w obecnym stanie bardzo nam się nie podobało, dlatego postanowiliśmy wszystko zrobić od nowa. Nie chcieliśmy zostawić ani śladu po poprzednich lokatorach.

Elegancka glazura łazienkowa

płytki łazienkowe czarno białePostanowiliśmy sami przygotować projekt, mieliśmy trochę doświadczenia w tej kwestii, poza tym wsparliśmy się również nieco branżowymi pismami. Było to całkiem przyjemne, a najbardziej chyba podobało mi się projektowanie naszej łazienki. Łazienka była dużym pomieszczeniem, postanowiliśmy urządzić ją w barwach monochromatycznych – biało – czarnych. W tym celu wybraliśmy przepiękne płytki łazienkowe czarno białe. Były to duże płyty, matowe, ponieważ takie wydawały nam się bardzo stylowe. Była to glazura bardzo wysokiej jakości, przyjechała do nas prosto z  Włoch i myślę, że będzie się prezentowała w naszej łazience wprost wspaniale. Do tego kupiliśmy na podłogę płytki w kolorze białym, nie chcieliśmy bowiem, aby łazienka wypadła zbyt ciemno. cena wybranych przez nas płytek do najniższych nie należała, ale na pierwszy rzut oka widać, że są to płytki niezmiernie luksusowe. takie płytki w każdej łazience będą prezentować się wprost wspaniale, myślę, że warto było wydać na nie trochę grosza.

Wybór odpowiedniej glazury do łazienki nie jest łatwą sprawą. Dla tych, którzy nie boja się wyzwań i nowoczesnych akcentów, doskonałym pomysłem będzie zakup płytek w kolorze czarno – białym. Taka glazura nada łazience bardzo ciekawy i niebanalny wygląd oraz sprawi, że będziemy się w niej czuć naprawdę wyjątkowo. Warto jest takie płytki sobie do łazienki sprawić.