Press "Enter" to skip to content

Strona internetowa z butami roboczymi firmy Cofra

Renata Arciszewska 0

Pracuje w dziale zamówień w firmie i szef zawsze wszystko mi zleca. Współpracujemy z wieloma producentami, od których zamawiamy różnego rodzaju produkty. Ostatnio przyszedł szef, żeby znalazła jakąś firmę handlową, w której można zakupić odzież roboczą.

Firma Cofra oferuje także buty robocze

buty roboczeUznałam, że w tym celu przejrzę internet, ponieważ tam na pewno znajdę wszystkie potrzebne koszule flanelowe i na pewno cena będzie korzystna. W internecie znalazłam mnóstwo ofert i wybrałam jedną z nich, żeby zapoznać się z ofertą. Na stronie tego sklepu dostępne były buty robocze urgent, więc postanowiłam sprawdzić ich cenę. Pojawiła się również firma cofra oferująca buty robocze, więc najpierw dokonałam porównania, żeby wybrać te lepsze. Okazało się, że buty robocze urgent tak samo właśnie jak buty robocze cofra są dobre i nie ma znacznych różnic. Nie wiedziałam, które wybrać, więc zakupiła oba rodzaje. Szefa interesowała odzież przeciwdeszczowa robocza dla pracowników i w sklepie internetowym również była ona dostępna. Dość się uciszyłam, bo w jednym miejscu zakupię koszule flanelowe robocze oraz pozostałe niezbędne produkty. Ceny są korzystne a wysyła jest realizowana w ciągu dwudziestu czterech godzin. Od razu poszłam do szefa i pokazałam mu jakie produkty zamówiłam w sieci. Zapytał oczywiście dlaczego wybrałam buty robocze urgent oraz inne buty robocze cofra, więc mu dokładnie wszystko wyjaśniłam, Zaakceptował mój wybór i dodał, żebym wybrała koszule robocze flanelowe pakowane po pięć sztuk, żeby nam starczyły na dłużej.

Spodobała mu się także odzież przeciwdeszczowa robocza, którą wybrałam i zauważyłam, że był zadowolony. Zaakceptował ceny i mogłam złożyć zamówienie. Dostawa ma być zrealizowana w piątek, co się idealnie składa, ponieważ od poniedziałku pracownicy ruszają w teren.