Press "Enter" to skip to content

Strona internetowa z baofengiem

Ola Bednarz 0

Nazywam się Marek i jestem webmasterem. Buduję strony internetowe dla klientów z różnej branży. Jestem jednym z lepszych pracowników w firmie dlatego dostaję najwięcej zleceń.

Baofeng i usługi firmowe

baofengJakiś czas temu zgłosił się do nas facet, który prowadzi serwis i naprawia różnego rodzaju urządzenia. Miałem zbudować stronę internetową dla jego firmy. Spotkałem się z nim, żeby dowiedzieć się więcej na temat jego działalności, co pozwoli mi precyzyjnie stworzyć jego stronę internetową. Facet, który przyszedł do naszego biura miał około czterdziestu lat. Wysoki, postawny człowiek. Przeprowadziłem z nim wywiad. Dowiedziałem się, że jest w stanie naprawić każdy silnik elektryczny do łodzi oraz przeprowadzić konserwację większości urządzeń i maszyn. Powiedział, że każda echosonda wędkarska, która jest dostępna na rynku nie stanowi dla niego problemu. Jest w stanie zregenerować czy na prawić każdy sprzęt. Facet swoją działalność prowadzi już jakiś czas i zapytałem dlaczego dopiero teraz zdecydował się na stronę internetową dla swoich usług. Powiedział, że ma wielu klientów, ale chce dotrzeć do większej liczby ludzi i podjąć stałą współpracę z różnymi firmami. Jest przekonany, że strona internetowa zdecydowanie mu to ułatwi. Na koniec powiedział jeszcze, że naprawia wszelkie urządzenia przenośne firma baofeng i prosił aby ta informacja była mocno wyszczególniona. Zdecydowałem, że na pierwszą stronę wrzucę właśnie tę informację. Facet wyszedł po niespełna godzinie a ja mogłem zabrać się do pracy.

Oczywiście silniki elektryczne do łodzi pojawiły się w osobnej zakładce ze względu na specyfikę tej maszyny. Stronę budowałem dwa dni. Ostateczny efekt bardzo mnie zadowolił i liczyłem na aprobatę ze strony klienta. Jeżeli zaakceptuje mój projekt to będę zadowolony.