Press "Enter" to skip to content

Strona internetowa o badaniach geologicznych

Monika Zezik 0

Projektuje strony internetowe dla całego kraju. Kiedyś otrzymałem proste zadanie stworzenia strony internetowej dla firmy z Krakowa. Firma, świadczyła usługi geologiczne, dlatego pomysł a layout strony nasunął się od razu. Geolog to bardzo charakterystyczny zawód, zakres czynności w które wchodzą badania geologiczne również są bardzo sprecyzowane.

Badania geologiczne wykonywał nawet za granicą

badania geologiczneDlatego bardzo klarownie udało się umieścić informacje jakie te usługi geologiczne są i w jaki sposób firma je świadczy. W Krakowie jest mnóstwo firm, które prowadzą taką działalność, ale żaden geolog nie będzie miał tak świetnej strony. Postanowiłem wynieść te badania geologiczne na najwyższy poziom artystycznej funkcjonalności, jaką zresztą większość moich stron się odznacza. Mój tata prowadził takie profesjonalne badania geologiczne Kraków i to nawet za granicą. Jako uznany geolog prowadził także cykl szkoleń specjalistycznych i wykładach na najważniejszych uniwersytetach w kraju. Dlatego dla mnie usługi geologiczne nie mają żadnych tajemnic i dzięki temu tak świetnie przygotuję tę stronę. Zresztą właściciel firmy, powiedział, że geolog zna wszystkich swoich kolegów po fachu w Krakowie i dlatego zna również mojego ojca. Właśnie ta znajomość skłoniła go do tego, aby u mnie zamówić stronę internetową. Wspaniała sprawa, muszę przyznać, że czuję się tak jakbym trochę kontynuował dzieło taty. Usługi geologiczne na stronie internetowej będą też dla niego dedykowane, aby wiedział, że zawsze szanowałem jego pracę.

Dla mnie, dzięki niemu, zawód jakim trudnił się geolog był szalenie istotny. W chwili obecnej tata zarzucił badania geologiczne i zajął się na emeryturze hobbystycznie hodowlą pantofelków. Jednak jako geolog nie ma i nie miał sobie równych. Doceniając jego wkład w naukę, odwdzięczę się stroną.